Putin uznal separatistické republiky v Donbase
Nesúhlasím s tým, že bude rásť napätie medzi Ruskom a Ukrajinou. Politické určite,ale chvalabohu, vojenské napätie práve skončí. Ukrajinská armáda nikdy nestála na hraniciach s Ruskom a teraz, keď je Donbas pod ochranou ruskej armády, tak je nezmysel, aby tam, na druhej strane hranice, stála ukrajinská armáda. Čo by tam asi robila. Jeden , čo i len náhodný delostrelecký granát, alebo mínometný , proti územiu DNR alebo LNR a odveta by bola veľmi bolestivá. Myslím si, že dôjde k ukľudneniu situácie, lebo problém Donbasu, na riešenie ktorého mala Ukrajina 8 rokov a nič nevyriešila, je vyriešený.