Moja teória o hodnote medailí, pre hráčov je taká, že najvyššiu hodnotu má samozrejme zlatá medaila, hráči ju dostávajú po vyhratom zápase a sú vo vynikajúcej nálade. Veľmi podobné, je to s medailou bronzovou, ktorú tiež dostávajú hráči, po víťaznom zápase. Strieborná medaila je tiež veľký úspech, ale ju dostávajú hráči po prehratom zápase . V tom momente, sa nemajú čomu tešiť a dôjde im až o pár dní, že dosiahli veľký úspech. Preto sa tomu ruskému chlapcovi nečudujem. Mal na dosah zlatú medailu , urobil všetko pre to aby ju získal a zlato mu ušlo rovno pred nosom. Nemá prečo skákať od radosti. Nech je to však ako chce, konečne sme mali radosť pri sledovaní hry našich chlapcov a to je to hlavné. Šport má prinášať divákom radosť .


