Na Ukrajine je to tak, že čo mladé, zutekalo a čo staré, nevládalo. Takže Naď sa utečencov báť nemusí. Čo sa týka jeho tvrdenia, že Američania nevidia dôkazy návratu ruských vojakov do miest trvalého pobytu, tak by som sa rád Naďa spýtal, že či sa našim spojencom zahmlili šošovky na satelitoch? Nič sa im samozrejme nezahmlilo, vo vesmíre nemá čo vytvoriť hmlu , takže ak chcú, tak všetko vidia a ak nechcú, tak nevidia nič. Ako minister obrany, by sa skôr mal kompetentných funkcionárov NATO, že prečo okamžite nedementovali americké správy o vzniku vojny na Ukrajine. Veď s tým spôsobili Ukrajine veľké problémy a finančné straty. Veľa ľudí tým správam uverilo, začalo vyberať z bánk hrivny a meniť ich za doláre a eurá a ukrajinská banka musela vymeniť časť svojich zlatých rezerv za valuty, vo výške vyše 6 miliard dolárov . Tak isto , došlo aj k odchodu niektorých investorov z Ukrajiny. To ja za pomoc Ukrajine, nepovažujem,


