Ano, ale dobre ze Lokoliq to napisal, nech sa Sulikovi zaslepeni volici spamataju
Ano, ale dobre ze Lokoliq to napisal, nech sa Sulikovi zaslepeni volici spamataju
Nie je to pravda co pises, lebo viac ludi sa zo zahranicia vracaju, ale vies preco prevazne po skole odchadzaju do zahranicia?
Lebo tam viac zarobia, na Slovensku podnikatelia velmi malo platia.
Nemaju recovu barieru a je volny pohyb osob tak idu
Sulik je marketingovy , klamar a podvodnik vid jeho vraj najlepsi volebny program a co by nam doniesol?
Ked sme si vypocitali napriklad 1000 eurovu hrubu mesacnu mzdu podla dnesneho platneho vzorca a potom podla obrovsky zloziteho navrhovaneho Sukom podvodu Odvodovy bonus prisli sme k nasledovnym zaverom:
1, Na dani z prijmu by sme zaplatili podla dnesneho vzorca 102 eur a podla Sulikoveho az 269 eur, teda na dani z prijmu by sme zaplatili mesacne pri 1000 eurovej mzde az o 167 eur viac.
Je to obrovsky vela a preto to tak vychadza aby skorumpovani politici akym je sam Sulik a cela opozicia sa dostali do vlady, aby mohli z coho kradnut a Hascakove media ich za to neskutocne chvalit.
2, Na odvodoch do Socialnej poistovne by sme zaplatili podla dnesneho vzorca 346 eur mesacne vcitane odvodov zamestnavatela.
Podla Sulika by uz odvody neboli adresne ale iba jeden neadresny solidarny odvod iba vo vyske 114 eur a rozdiel je minus az 231 eur.
Ludia viete co to znamena?
Na Slovensku by mali prijat ustavny zakon o treste smrti pre tych politikov, ktori sa snazia o genocidu a vlastizradu naroda ako napriklad Sulik a cela SAS, aby sme uz mali od takychto podvodnikov svaty pokoj a nikto sa o to uz v buducnosti nepokusal.
Zarazajuce je ze to robil vsetko tento sociopat za pomoci skorumpovanych Hascakovych medii.
Zasluzil by si taku plnu davku medzi oci odvodoveho bonusu, aby na vlastnej kozi zistil, ze klamat a podvadzat vlastny narod s cielom ho zotrocit a ozobracit natrvalo sa nema a aj jeho nasledovnici.
A vsetci by sme mu tvrdili, ze je to pre neho to najlepsie co Slovensko ma, presne tak ako on nam.
Blaha o globalnom kapitalizme a ich obetiach
Na Slovensku by mali prijat ustavny zakon o treste smrti pre tych politikov, ktori sa snazia o genocidu a vlastizradu naroda ako napriklad Sulik,cela SAS a cela opozicia, aby sme uz mali od takychto podvodnikov svaty pokoj a nikto sa o to uz v buducnosti nepokusal.
Zarazajuce je ze to robia vsetko za pomoci skorumpovanych Hascakovych medii.
Sulik a cela opozicia by si zasluzili taku plnu davku medzi oci odvodoveho bonusu, aby na vlastnej kozi zistili, ze klamat a podvadzat vlastny narod s cielom ho zotrocit a ozobracit natrvalo sa nema a aj ich liberalni nasledovnici.
A vsetci by sme im tvrdili, ze je to pre nich to najlepsie co Slovensko ma, presne tak ako oni nam.
Aj Sorosove mimovladky a akekolvek protesty v uliciach by nemali ziadnu cenu, lebo by rozhodovali obcania.
. Pravda o demokracii
Viete ako sa zbavit korupcie natrvalo v politike a skorumpovanych politikov naraz?
Je to jednoduche.
Sfunkcnit institut referenda tak, ze zrusime kvorum pre platnost referenda a referendum jeho vysledok musi byt zavazne pre kazdeho politika a bude teda zakonom
V pripade ze by politici v rozpore s referendom presadili zakon protipravne tento by bol od zaciatku neplatny a skody z neho plynuce by platili osoby svojim majetkom co takyto zakon presadili a zhabanie celeho majetku a tvrda basa na dozivotne.
Referendom by sa menili vsetky ustavne a dolezite zakony.
Podnikatelia, korporacie a oligarchovia by takto uz nemali moznost ziadno korumpovat politikov, aby zakony presadzovali v prospech nich a nic by nepresadili, lebo rozhodoval by cely narod.
Takto by sa odpilili politici podvodnici akym su Sulik, Matovic, Truban, Brblavy, Kollar, Hlina, Kiska by nemali ziadnu sancu klamat obcanov a presadzovat ozobracovanie naroda akym je napriklad Agenda 2020 a Odvodovy bonus III.
V kauze Gorila zmizol statny strategicky a vyznamny majetok v biliardach eur a to nie je najvacsia kauza vsetkych ciast?
Kde koncia kazdorocne obrovske zisky z tychto podnikov a chybaju nam obcanom v statnej kase?
Kde skoncili provizie?
Remisova ma to akesi pomylene.
U Olano s.r.o. Matovic robila mnozstvo tlacovych besied kde obvinovala vladu z korupcie, ale zial ziadna kauza nebola organmi v trestnom konani potvrdena.
Cize Remisova robila iba podvody a klamstva s cielom poskodit vladu.
Ved ak mala dokazy sa mala obratit na europsky sudny dvor ked nedoverovala slovenskym sudom, ale za celu jej existenciu to neurobila ani raz.
Rovnako ako ostatnym z opozicie ide iba o zotrocenie a ozobracenie naroda natrvalo a ani Kiska rovnaky danovy podvodnik ako Kocner ktory uz sedi a jeho Zalud nie je ziadna strana pre ludi,
Vlada by mala prijat zakon o treste smrti pre politika podvodnika, ktory chysta genocidu naroda vo svojom volebnom programe a podvodom akym je napriklad Sulik.
Dostatocne zrozumitelne dodnes nevysvetlil co by znamenalo pre nich Agenda 2020 a Odvodovy bonus III.
Sulik si zasluzi plnu naloz odvodoveho bonusu priamo do cela, aby sa aj ostatni politici podvodnici spamatali.
Aj Sorosove mimovladky a akekolvek protesty v uliciach by nemali ziadnu cenu, lebo by rozhodovali obcania.
. Pravda o demokracii
Viete ako sa zbavit korupcie natrvalo v politike a skorumpovanych politikov naraz?
Je to jednoduche.
Sfunkcnit institut referenda tak, ze zrusime kvorum pre platnost referenda a referendum jeho vysledok musi byt zavazne pre kazdeho politika a bude teda zakonom
V pripade ze by politici v rozpore s referendom presadili zakon protipravne tento by bol od zaciatku neplatny a skody z neho plynuce by platili osoby svojim majetkom co takyto zakon presadili a zhabanie celeho majetku a tvrda basa na dozivotne.
Referendom by sa menili vsetky ustavne a dolezite zakony.
Podnikatelia, korporacie a oligarchovia by takto uz nemali moznost ziadno korumpovat politikov, aby zakony presadzovali v prospech nich a nic by nepresadili, lebo rozhodoval by cely narod.
Takto by sa odpilili politici podvodnici akym su Sulik, Matovic, Truban, Brblavy, Kollar, Hlina, Kiska by nemali ziadnu sancu klamat obcanov a presadzovat ozobracovanie naroda akym je napriklad Agenda 2020 a Odvodovy bonus III.
No, o co ide Riskovi a celej SAS?
O eura o velku kopu eur az 7,5 miliona za ucast v kazdych volbach strane SAS s.r.o. Risko Sulik, ktore zaplati chudoba vo vysokych daniach a su len pre neho.
Nemusi dokazovat na co ich minie a k tomu kralovsky mesacny plat.
Ak by sa zrusil jeden volebny obvod , by mu peniaze uz nepatrili vsetky a neboli by bez kontroly, lebo vo vsetkych volebnych obvodoch by museli mat svoju zakladnu a teda aj poslancov.
Toho sa Sulik boji, lebo ti by uz nemuseli byt tak poslusni ako ked je jeden volebny obvod a ten ovlada cely Sulik aj s financiami
Risko, ved si sa chystal do Australie tak cakame na tvoj odchod a tvoje sialene napady si zober zo sebou ako ozobracit a zotrocit cely narod
Pa, pa klamar, zlodej a podvodnik navzdy spina
Nie vazne ak mas dokazy konaj a ak nemas tak neklam
Fico o zavaznom porusovani zakona pri prezidenskej kampani
Kto je naším prezidentom? Andrej Kiska alebo Martin Bútora?
Aj Sorosove mimovladky a akekolvek protesty v uliciach by nemali ziadnu cenu, lebo by rozhodovali obcania.
. Pravda o demokracii
Viete ako sa zbavit korupcie natrvalo v politike a skorumpovanych politikov naraz?
Je to jednoduche.
Sfunkcnit institut referenda tak, ze zrusime kvorum pre platnost referenda a referendum jeho vysledok musi byt zavazne pre kazdeho politika a bude teda zakonom
V pripade ze by politici v rozpore s referendom presadili zakon protipravne tento by bol od zaciatku neplatny a skody z neho plynuce by platili osoby svojim majetkom co takyto zakon presadili a zhabanie celeho majetku a tvrda basa na dozivotne.
Referendom by sa menili vsetky ustavne a dolezite zakony.
Podnikatelia, korporacie a oligarchovia by takto uz nemali moznost ziadno korumpovat politikov, aby zakony presadzovali v prospech nich a nic by nepresadili, lebo rozhodoval by cely narod.
Takto by sa odpilili politici podvodnici akym su Sulik, Matovic, Truban, Brblavy, Kollar, Hlina, Kiska by nemali ziadnu sancu klamat obcanov a presadzovat ozobracovanie naroda akym je napriklad Agenda 2020 a Odvodovy bonus III.
A co dobre pre nas urobil ako prezident?
Danovy, volebny a pozemkovy podvodnik, uzernik
Mohli sme sa mat omnoho lepsie , ak by sme mali objektivne media a neurobili chybu vo volbach a nevolili skorumpovanych pravicovych politikov.
Kde idu miliardy eur rocne?
Privatizacia VSZ
Slovenské elektrárne, predaj 780 miliónov, 40 elektrární. ... Keď sa po 15 rokoch Fico pokúšal dostať naspäť LEN Gabčíkovo, hrozili mu Enel medzinárodnou arbitrážou a požadovali 550 miliónov!☝️
Existuje väčšia, esenciálna ekonomická vlastizrada? Kto dneska šlape pred Dzurindovou, Miklošovou haciendou? Povedzte mladým ľuďom nech idú pred domy týchto fešákov. ☝️Kto ich konečne povedie pred zodpovednosť?! Všetko sme dali za pár drobných. Toto nikomu nevadí?
2 milióny áno, 1440 miliónov, to nevadí nikomu?
Títo spôsobili, že neexistuje slovenská ekonomika, že existuje len ekonomika na Slovensku."
Odporúčame