Je predvolebná dohoda PS/Spolu s Hlinom naozaj len o neútočení?
Slovensko potrebuje aby sa lud chopil moci a to volbami nedosiahne.
Parlamentna diktatura musi byt zrusena.
Musime spriechodnit institut referenda.
Znizit alebo zrusit kvorum pre platnost referenda a zabezpecit, aby bolo pre politikov zavazne a nie nezavazne ako dnes.
Pri elektronizacii by to nemuselo byt ani financne nakladne.
Ludia by mali ustavne zakony menit iba formou referenda a aj ostatne vyznamne zakony.
Volici by mali pravo pocas volebneho obdobia odvolat politika, poslanca, starostu, primatora ak nebude robit v prospech naroda, obce, mesta, aby sa uz nikdy nedostali do parlamentu taky podvodnici a sialencii ako je Sulik, Kiska, Matovic, Mivko, Truban, Hlina, ktori presadzuju nadvladu korporacii, oligarchov, podnikatelov a su antinarodne, antisocialne, antikrestanske a antidemokraticke.
Ich zamer je zlikvidovat bezplatne zdravotnictvo a zaviest spoplatnenie zdravotnictva, cim by sa pre cely narod stalo financne nedostupne.