Takym ako vy v opozicii sa hovori politicki smejdi a nepatrite do parlamentu a uz vobec nie vladnut.
Stanek - Konferencia Paradigmy III -- Je EÚ pripravená na globálne výzvy?
Takym ako vy v opozicii sa hovori politicki smejdi a nepatrite do parlamentu a uz vobec nie vladnut.
Stanek - Konferencia Paradigmy III -- Je EÚ pripravená na globálne výzvy?
Nechapem ako takyto system moze ohrozit nase deti?
Prave tento system zabezpeci lepsie podmienky mladym rodinam, starym a chorym v tazkych zivotnych situaciach lebo je priebezny a nezatazuje buduce generacie.
Neda sa vykradnut, lebo cerapanie je zalozene na prisnych podmienkach
Co sa da lahko vykradnut a aj sa tak deje je tunel do dochodkoveho systemu II dochodkovy pilier a sukromne firmy v statnom zdravotnictve, kde ziadna kopa penazi nebude dost velka, aby im stacila a tieto podvody na Slovensku zaviedol zlocinecky pravicovy gang Dzurindu, ktoremu radil sociopat Sulik
SAS hostapler Sulik a cela opozicia viete iba klamat, zavadzat, vymyslat si klamstva s cielom okradnut cely narod o odvody a nielen o odvody, ale aj o dane.
Ak vlada podporuje podnikatelov roznymi dotaciami, ulavami na daniach to chvalite, ale ak vlada kona v prospech naroda vsetko kritizujete.
Nepochopili ste, ze tento svet patri celemu narodu a nielen malej hrstke bohatych?
SAS prestante zneuzivat nevedomost naroda na okradanie celej spolocnosti o odvody ktore su urcene na financovanie solidarneho zdravotnictva, socialneho a dochodkoveho zabezpecenia.
Rocne je to obrovska suma cca 15 miliard eur, co je viac ako 50% statneho rozpoctu.
Tieto potom darovat majitelom korporaciam, oligarchom, podnikatelom, zlodejom a podvodnikom tak, ze zrusite povinnost podnikatelom odvadzat odvody do zdravotnych a socialnej poistovne, tak ako ste to opisali v Odvodovom bonuse III.
Odvody neplatia podnikatelia, ale platime si ich iba my obcania a teda maju sluzit nam vsetkym.
Az 78% odvodov platime do zdravotnych a socialnej poistovne my obcania - zakaznici pri kupe tovarov a sluzieb, lebo odvody su do ich ceny zakalkulovane.
Az 80% HDP SR ide na vyvoz a teda aj zahranicni zakaznici, ktori si kupuju vyrobky vyrobene na Slovensku takto plnia nase zdravotne a socialnu poistovnu.
Zamestnanci odvadzaju 12% zo svojej hrubej mzdy a teda plnia 22% nase zdravotne a socialnu poisto.
Takym ako vy v opozicii sa hovori politicki smejdi a nepatrite do parlamentu a uz vobec nie vladnut.
Stanek - Konferencia Paradigmy III -- Je EÚ pripravená na globálne výzvy?
Nechapem ako takyto system moze ohrozit nase deti?
Prave tento system zabezpeci lepsie podmienky mladym rodinam, starym a chorym v tazkych zivotnych situaciach lebo je priebezny a nezatazuje buduce generacie.
Neda sa vykradnut, lebo cerapanie je zalozene na prisnych podmienkach
Co sa da lahko vykradnut a aj sa tak deje je tunel do dochodkoveho systemu II dochodkovy pilier a sukromne firmy v statnom zdravotnictve, kde ziadna kopa penazi nebude dost velka, aby im stacila a tieto podvody na Slovensku zaviedol zlocinecky pravicovy gang Dzurindu, ktoremu radil sociopat Sulik
SAS hostapler Sulik a cela opozicia viete iba klamat, zavadzat, vymyslat si klamstva s cielom okradnut cely narod o odvody a nielen o odvody, ale aj o dane.
Ak vlada podporuje podnikatelov roznymi dotaciami, ulavami na daniach to chvalite, ale ak vlada kona v prospech naroda vsetko kritizujete.
Nepochopili ste, ze tento svet patri celemu narodu a nielen malej hrstke bohatych?
Sulik prestan zneuzivat nevedomost naroda na okradanie celej spolocnosti o odvody ktore su urcene na financovanie solidarneho zdravotnictva, socialneho a dochodkoveho zabezpecenia.
Rocne je to obrovska suma cca 15 miliard eur, co je viac ako 50% statneho rozpoctu.
Tieto potom darovat majitelom korporaciam, oligarchom, podnikatelom, zlodejom a podvodnikom tak, ze zrusite povinnost podnikatelom odvadzat odvody do zdravotnych a socialnej poistovne, tak ako ste to opisali v Odvodovom bonuse III.
Odvody neplatia podnikatelia, ale platime si ich iba my obcania a teda maju sluzit nam vsetkym.
Az 78% odvodov platime do zdravotnych a socialnej poistovne my obcania - zakaznici pri kupe tovarov a sluzieb, lebo odvody su do ich ceny zakalkulovane.
Az 80% HDP SR ide na vyvoz a teda aj zahranicni zakaznici, ktori si kupuju vyrobky vyrobene na Slovensku takto plnia nase zdravotne a socialnu poistovnu.
Zamestnanci odvadzaju 12% zo svojej hrubej mzdy a teda plnia 22% nase zdravotne a socialnu poisto.
Ako maju mesta a obce financovat obedy zadarmo?
Starostovia a primatori a poslanci maju vysoke mzdy zo zakona a preto ich nie je potrebne aby si ich navzajom este zvysovali a bude dost penazi aj pre deti a obedy zadarmo
Stanek - Konferencia Paradigmy III -- Je EÚ pripravená na globálne výzvy?
Ako to zvladaju ine vyspele krajiny EU, ktore obedy zadarmo maju davno zavedene?
A co taka India, ktora zaviedla obedy zadarmo pre vsetky deti, preto, aby sa deti mohli lepsie sustredit na ucenie a neboli hladne?
Vie mi to burzuj z opozicie a soros media a soros mimovladky vysvetlit?
Ja viem ak by vladla opozicia, korporacie, oligarchvia, podnikatelia, zlodeji a podvodnici, velmi rychlo a potajomky by nase peniaze urcene aj na obedy zadarmo dokazali si rozdelit pre seba a bolo by ich aj malo
No tak ten bricky system dopadol tak, ze po reformach rajdy Thecer vznikla obrovska masa dochodcov co dosiahla statut zobrak a tak uz cca 5 rokov navysuje odvod % zamestnancov pre podnikatelov z toho titulu, ze to co bolo je zalostne malo.
V Anglicku je nielen statny dochodkovy system na dne ale aj zdravotny system je v totalnom rozklade
Ale ved II dochodkovy pilier ti da istotu 20 euroveho mesacneho dochodku a to im posielas z kazdej vyplaty az 5% zo svojej hrubej mzdy, ci?
Nestaci?
A potom tam mas 7 rocnu garanciu a dovidenia tvoje peniazky ostanu majitelom DSS a jej matke.
To je to spravne?
peniaze co ostanu na ich dochodkovom ucte, lebo ich peniaze na dochodok rozratali na 30 rokov poberania dochodku uz nedostane rodina dochodcu.
Spravne by mala byt 30 rocna garancia aby cely zostatok na ucte dochodcu v DSS ak zomrie ostali jeho rodine.
Dnesna situacia je taka, ze dochodok z II piliera 20 eur mesacne ziadno nezabezpeci dochodcu v starobe.
Je to vlastizrada, ktoru zaviedla vlada Dzurindu.
Stanek - Konferencia Paradigmy III -- Je EÚ pripravená na globálne výzvy?
Starobne dochodkove poistenie si plati zamestnanec vo vyske 4% zo svojej hrubej mzdy a 14% odvedie zamestnavatel, ale platime si ho my obcania – zakaznici v cenach tovarov a sluzieb.
Z 18% z hrubej mzdy zamestnanca, ktore dostane socialna poistovna na starobne dochodkove poistenie az 5% odvadzame do II dochodkoveho piliera a takto ostava v socialnej poistovni na na dochodok z I piliera len 13% z hrubej mzdy zamestnanca.
Z takto okresaneho starobneho dochodkoveho poistenia I piliera sa plati starobny dochodok, sirotsky, vdovsky a vdovecky
Taktiez sa neda I. dochodkovy pilier vykradnut, pretoze cerpanie je umoznene za pristnych podmienok.
Ale II dochodkovy pilier do ktoreho si odvadza az 1,5 miliona ludi az 5% zo svojej hrubej mzdy je obrovsky tunel do starobneho dochodkoveho poistenia, kde majitelom DSS a ich matke ostavaju sukromne peniaze sporitelov tak, ze je uzakonena 7 rocna garancie a tym padom ak dochodca zomrie po 7 rokoch poberania dochodku a neskor
Takym ako vy v opozicii sa hovori politicki smejdi a nepatrite do parlamentu a uz vobec nie vladnut.
Nechapem ako takyto system moze ohrozit nase deti?
Prave tento system zabezpeci lepsie podmienky mladym rodinam, starym a chorym v tazkych zivotnych situaciach lebo je priebezny a nezatazuje buduce generacie.
Neda sa vykradnut, lebo cerapanie je zalozene na prisnych podmienkach
Co sa da lahko vykradnut a aj sa tak deje je tunel do dochodkoveho systemu II dochodkovy pilier a sukromne firmy v statnom zdravotnictve, kde ziadna kopa penazi nebude dost velka, aby im stacila a tieto podvody na Slovensku zaviedol zlocinecky pravicovy gang Dzurindu, ktoremu radil sociopat Sulik
SAS hostapler Sulik a cela opozicia viete iba klamat, zavadzat, vymyslat si klamstva s cielom okradnut cely narod o odvody a nielen o odvody, ale aj o dane.
Ak vlada podporuje podnikatelov roznymi dotaciami, ulavami na daniach to chvalite, ale ak vlada kona v prospech naroda vsetko kritizujete.
Nepochopili ste, ze tento svet patri celemu narodu a nielen malej hrstke bohatych?
Sulik prestan zneuzivat nevedomost naroda na okradanie celej spolocnosti o odvody ktore su urcene na financovanie solidarneho zdravotnictva, socialneho a dochodkoveho zabezpecenia.
Rocne je to obrovska suma cca 15 miliard eur, co je viac ako 50% statneho rozpoctu.
Tieto potom darovat majitelom korporaciam, oligarchom, podnikatelom, zlodejom a podvodnikom tak, ze zrusite povinnost podnikatelom odvadzat odvody do zdravotnych a socialnej poistovne, tak ako ste to opisali v Odvodovom bonuse III.
Odvody neplatia podnikatelia, ale platime si ich iba my obcania a teda maju sluzit nam vsetkym.
Az 78% odvodov platime do zdravotnych a socialnej poistovne my obcania - zakaznici pri kupe tovarov a sluzieb, lebo odvody su do ich ceny zakalkulovane.
Az 80% HDP SR ide na vyvoz a teda aj zahranicni zakaznici, ktori si kupuju vyrobky vyrobene na Slovensku takto plnia nase zdravotne a socialnu poistovnu.
Zamestnanci odvadzaju 12% zo svojej hrubej mzdy a teda plnia 22% nase zdravotne a socialnu poisto.
Ludia nedajte sa manipulovat.
SAS prudko klesla pod 5% hranicu a soros mimovladky a soros media je tahaju na 2 miesto.
Zomrel jeden z vajvacsich vojnovych zlocinec a stvacov sveta.
Podporoval vrazdenie nevinnych ludi po celom svete za cenu, aby zbrojarske firmy v USA mali co najvacsie zisky.
Presadzoval globalizaciu, liberalizmus, nadvladu korporacii, oligarchov, podnikatelov, zlodejov a podvodnikov, kde clovek nema ziadnu cenu, tak ako na Slovensku to agresivne presadzuje cela opozicia teda SAS, Olano, Sme rodina, KDH, Spolu, Progresivne Slovensko, Kiska, Sorosove mimovladky a media.
Busch pracoval v prospech 2% obyvatelov zemegule, ktori vlastnia 95% majetku zemegule.
Chvala Bohu dnes uz je neskodny, len preco to tomu Bohu tak dlho trvalo?
Financny kompas
Formy vyplácania dôchodkov z II. piliera - cast:
Dôchodok A - Doživotný dôchodok
Je základným variantom doživotného dôchodku, v ktorom sa vám poisťovňa
zaväzuje vyplácať dôchodok v rovnakej výške do konca vášho života.
V prípade smrti po uplynutí 7 ročnej garancie sa vám dôchodok prestane
vyplácať a vaši pozostalí nemajú nárok na žiadne dodatočné plnenia.
Viete ako sa vola najvacsi tunel na Slovensku?
Je to II dochodkovy pilier, ktory zalozil zlocinecky pravicovy gang Dzurindu, ktorym radil hostapler Sulik
Vysledok:
Mesacny dochodok 20 eur, ktory ani zdaleka nezabezpeci ekonomicku a financnu stabilitu dochodcu a dochodca sa stava zobrak.
Zato po 7 rokoch poberania dochodku ak dochodca zomrie, peniaze, ktore ostanu nevycerpane na ucte dochodcu este na dalsich 23 rokov jeho poberania dochodku, ak by zil sa stavaju majetkom majitelov sukromnej spolocnosti.
No nechceli by ste takto podnikat, aby vam 1,5 miliona investorov – buducich dochodcov cely zivot posielali 5% z ich hrubej mzdy na vas ucet?
Stanek Je európsky sociálny model udržateľný?
Odporúčame