Politici maju robit v prospech nas obcanov a nie vo svoj vlastny prospech.
Po uliciach behaju mladi ludia, ktori obvinuju Fica a jeho vladu z korupcie bez dokazov a toto je skutocna korupcia a toho sa nikto nechyta a ani media?
Preco?
Politici maju robit v prospech nas obcanov a nie vo svoj vlastny prospech.
Po uliciach behaju mladi ludia, ktori obvinuju Fica a jeho vladu z korupcie bez dokazov a toto je skutocna korupcia a toho sa nikto nechyta a ani media?
Preco?
Ved sa pytam, mozes napisat, ze to tak nie je a podlozit zakonom, ale nic take nerobis.
A ta prosim daj zakon v ktorom zvysoval Fico poplatky v II dochodkovom piliery?
Poplatky su zanedbatelna ciastka, ale tvoj idol Dzurinda naraficil na obcanov Slovenska obrovsky dochodkovy tunel a to je uz o inych peniazoch.
Ako zvysil poplatky Fico neviem.
Mozno to ani nie je tak ako pises podla toho aky si zaujaty
Ja by som to brala, ak by tie peniaze, ktore odvadza do druheho dvochodkoveho piliera boli jeho vlastne a nie odvody urcene na starobne a dochodkove poistenie.
Rada by som videla takeho co by si povedal, ze sa zabezpeci na starobu a bude platit z vlastnych penazi a aj v pripade, ze po 7 rokoch ak zomrie, zelu zvysnu nasetrenu cast daruje majitelom matke DSS.
Ake informacie ma investor o investovani svojich penazi?
Preco kazdy rok nezverejnuju, ake im z toho vychadzaju dochodky?
A ta dobrovolnost?
Nasilu povinne zo zakona bez akejkolvek pravdivej propagandy iba same klamstva.
Nakoniec skoncime ako v USA vykradnute DSS a zachranuje ich stat z dani danovych poplatnikov.
A nielen v USA ale aj v Argentine a v celom svete sa tato forma neujala
Tu sa jedna o nas vsetkych buducich dochodcov.
Ved politik podvodnik, ktory tento system vymyslel by sa mal celemu narodu zodpovedat a byt sudeny s tym, ze pride o cely svoj majetok
Co vyjde z Matovica a celej liberalnej oligarchie nie je nic dobre pre ludi
Kto vykrada nas dochodkovy system?
Kto je uzivatelom konecnych vyhod?
Preco uz davno nie su stihani za korupciu?
preco ho uz davno nezrusili?
Co na to Seliga, dennik Sme, Kiska, sorosove slusne deti?
A viete aky dochodok planuju liberali a cela opozicia pre nase deti?
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),
nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa
počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
A preco by sme oba systemy nemali porovnavat?
Ved I a aj II dochodkovy pilier ma jednu a tu istu ulohu.
Financne zabezpecit dochodcu, ci?
Kazdy mesiac 5% v mojej hrubej mzdy ide do II dochodkoveho piliera, ktory nas mal vytrhnut z biedy a mali sme si zit ako svajciari nam nakoniec vyratali 20 eur v priemere?
Potom ho zrusme a nechajme iba I dochodkovy pilier, lebo ten sluzi lepsie dochodcom
No napriklad buduci rok kazdy mesiac dostane starobny dochodca cca 9 eur viac.
A co nam povies na priemernu vysku z II piliera 20 eur mesacne?
Komu takato suma pomoze?
Ako pomoze zabezpecit dochodcu, co ma mesacne naklady cca 500 eur?
Pozostalym z I piliera kazdy rok valorizuju dochodok a pozostali dostavaju vdovsky, vdovecky ci sirotsky dochodok.
Ale II pilier nic take automaticky svojim dochodcom a ich pozostalym nedava.
Socialne dochodkove zabezpecenie ma zabezpecit obcana v zlej zivotnej situacii a to aj robi.
Zato II dochodkovy pilier dochodcu aj jeho rodinu iba velmiiii okrada.
Preco nezverejni ziadna DSS vzorec podla ktoreho vypocitava tu zavratnu priemernu sumu dochodku 20 eur mesacne?
Suma sa mi rozrata na 30 rokov poberanie dochodku a ak zomriem a dochodok budem poberat napriklad 10 rokov, tak moja rodina po mne uz nic nedostane a zostatok na mojom dochodkovom ucte z ktoreho by mi vyplacali dochodok ak by som zil este 20 rokov ostane majitelom matky DSS - vyplacajucej komercnej poistovni?
To musi urazat kazdeho obcana tohto statu, co si to vobec politici dovolili.
Viete dobre, ze klamete.
Do vypoctu dochodku vstupuju tieto veliciny:
Odpracovane roky za ktore ste bol dochodkovo poisteny.
Vyska odvodov ktoru ste posielali pocas celej pracovnej doby do socialnej poistovne.
a statom udavana aktualna dochodkova hodnota zobrazujuca aj inflaciu.
Takze nemoze ten co pracoval 15 rokov mat vyssi dochodok ako ten co odpracoval 45 rokov.
Samozrejme zalezi na vyske odvodov co platite na tento ucel do socialnej poistovne
Hostapler Sulik sa rad hra na Jeziska pre bohacov a na zlodeja a okradaca celeho naroda.
A nasa mladez uz ziadne dochodky mat nebude.
Toto na vas mila mladez chystaju oligarchovia z opozicie
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),
nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa
počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
Viete o tom ze II dochodkovy pilier nie je ani pilierik 20 eur mesacne dochodku nikomu nepomoze, ale je to obrovsky tunel do dochodkoveho systemu. Sukromne DSS okradnu dochodcov o vsetky peniaze.
To vam ale media nepovedia
Ako je to mozne?
Hostapler Sulik a cela liberalna spinava opozicia vrieska, ze Ficova vlada ma preto dobre ekonomicke vysledky, lebo vraj je ekonomicky boom v celej EU a zas vysla pravda na povrch.
Taliansko je ekonomicky slabe aj napriek tomu, ze v celej EU je ekonomicky boom.
Nemohli by ste media hovorit obcanom pravdu?
Tu sa vobec nejedna o nieky titul, ved 99% titulov je takto ziskanych, ale tu ide o nieco celkom ine.
Danko chce menit zakon o politickych stranach a uz nebude moct taky Matovic a jeho 3 bratranci rozhodovat o prispevok od statu 7,5 miliona eur za hlasy vo volbach.
Alebo Sulik sam o 8,5 miliona eur za volebne obdobie, Ci Kollar a ostatne schrankove politicke strany.
Danko zaviedol pre chudobu 13 a 14 plat a rekreacne poukazy a to sa predsa takto nesmie.
Soros berie iba to, ked sa hostapler Sulik liberal hra na Jeziska pre bohacov a okrada chudobu ako v rovnej dani, ci agende 2020 a odvodovom bonuse III.
To media velmi chvalia a tvrdo bojuju proti politikom, ktori robia politiku pre obcanov.
Odporúčame