Hostapler Sulik sa rad hra na Jeziska pre bohacov a na zlodeja a okradaca celeho naroda.
Neverite?
Uryvok z Odvodoveho bonusu III zmena paradigmy od Sulika a Mihala str.63
V daňovom zákone príde k dvom podstatným zmenám.
Po prvé sa bude musieť zrušiť nezdaniteľné minimum na daňovníka a
manželku a po druhé sa bude musieť zrušiť daňový bonus na dieťa.
Dodnes mame my obcania prijmy do vysky 320 eur mesacne a rocne do 3830 eur od dane z prijmu zo mzdy oslobodene a hovorime tomu „nezdanitelna ciastka zakladu dane“.
Cela opozicia so sociopatom Sulikom a Mihalom si povedali, ze zrusia tuto „nezdanitelnu ciastku zakladu dane“ a zdanovat budeme vsetky prijmy teda od nuly.
Takto dokazu od kazdeho obcana, zamestnanca mesacne vybrat na dani z prijmu viac minimalne o 61 eur a rocne to robi 728 eur, o ktoru by nas okradli. Rodinu by okradli rocne o neskutocnych 1456 eur iba na dani z prijmu.
Minimalne preto, ze niektori si uplatnuju dnes tuto „nezdanitelnu ciastku zakladu dane“ aj na manze

