Slovaci ziadaju vyhnat sukromne firmy zo slovenskeho zdravotnictva a
natrvalo a zrusit tento penazovod od obcanov k oligarchom podnikajucim v slovenskom zdravotnictve.
Vyhnat a nahradit ich statnym zdravotnictvom.
Pred supermarketmi a nemocnicami ludia vyberaju peniaze na liecbu svojich deti, ktore sa narodili napriklad s obrnou ci inou tazkou chorobou a statne zdravotnictvo im tu liecbu neplati.
Alebo tazko chorym pacientom sa dostane liecba znacne opozdene a teda zbytocne, alebo vobec.
Alebo dat zdravotnikom vyssie mzdy, aby neodchadzali do zahranicia za lepsie platenoe pracou
Nechapem preco do zdravotnictva pustili sukromne firmy, ktorym z nasich zdravotnych odvodov platime nemale zisky , ale na liecbu pacientov a mzdy zdravotnikov nemame?
Tie dokonca maju svoje sidla v danovych rajoch a ani dan zo zisku na Slovensku nezaplatia?
Teda nakradnu v slovenskom zdravotnictve a ulozia do danoveho raja.

