niekto zo západu ti vravel, že nám závidí školstvo a zdravotníctvo, alebo ti to povedali súdruhovia?
byt sa ti ušiel do 1 roka? ... tebe možno áno, bežnému občanovi nie
niekto zo západu ti vravel, že nám závidí školstvo a zdravotníctvo, alebo ti to povedali súdruhovia?
byt sa ti ušiel do 1 roka? ... tebe možno áno, bežnému občanovi nie
nie ... jedna vec je, ako boli hodnotení a druhá, akí v skutočnosti boli
lebo poľský prokurátor bol na stáži na Slovensku
nepodpísal si ty pozývací list v šesťdesiatom ôsmom? :-)
minimálne si dobrovoľne pri previerkach podpísal, že súhlasíš so vstupom cudzích vojsk na naše územie
proti vstupu tých vojsk bolo minimálne 95% obyvateľov ČSSR, tí všetci boli postihnutí
a dnešní kapitalisti nie sú len straníci vyhodení zo strany, ale HLAVNE tí, čo zostali v strane a aj eštebáci .. a ich potomkovia
môj príbuzný mal Ladu 2107, prístupová cesta k jeho domu ide do kopca a v zime sa bez záťaže v kufri nedostal domov ... ak nebola cesta posypaná, nedostali sa k nemu ani autá s predným náhonom, ak tam niekto vyšiel, tak ja so starou škodou 120
Tento príspevok by mal administrátor vymazať, lebo si ho náhodou prečíta niekto z ministerstva financií a nechá sa ním inšpirovať :-)
Toto je presné, tiež chcem pohodlie a nie pretekať.
tak ... lietadlo spadlo, lebo skrachoval investičný fond :-)
Najrýchlejší nemusí znamenať rýchly. Pokojne to môže byť najmenej pomalý.
to máš smolu, že ťažko dosahuješ orgazmus ... taký Karol ho dosiahne po každom napísanom blogu pri zvolaní "Nech žije socializmus" :-)
náboženskú slobodu v ČSSR zaručovala Ústava ... moja mama pracovala v školstve a v roku 1970 dostala na výber, buď prestaneme chodiť na náboženstvo alebo si má hľadať iné zamestnanie
ale také obchody nemôžeš vylúčiť ani kedy všetko zamietol ... dokonca keby stále kritizoval SMER a bol proti všetkému, čo SMER navrhne, bolo by to menej nápadné
pointa bola v tom, že ja nie som priaznivcom zlodejov bez ohľadu na to, či kradnú červení alebo modrí ...
a čo by sa stalo, keby to urobili komunisti? .. oni to urobili
podporil Matovič niečo nesprávne?
alebo má byť proti všetkému len preto, že to navrhol SMER? ... čo som si všimol, tak rozumné veci podporí a zlé nepodporí bez ohľadu na to, kto bol navrhovateľ
Tango, ty nepoznáš Lea? Je to predsa riaditeľ našej slnečnej sústavy :-)
predpokladám, že KDH je Matovičovi za to uľahčenie vďačné :-D
KDH sprasilo voľby v roku 2004, na ich mieste by som sa tváril, že prezidentské voľby na Slovensku neexistujú
Odporúčame