vidíš .... cigarety mi nenapadli, som nefajčiar, v roku 1989 boli najlacnejšie asi MARS-ky za 4 Kčs, SPARTY stáli 8 Kčs .... a najlacnejší nanuk stál 1 Kčs, teraz kúpim najlacnejší asi za tretinu .... balík želé cukríkov (Oskarky) stál 2 Kčs, to si pamätám, zjedol som ich v živote "tonu" ... dnes stoja želé okolo 80 centov .... žuvačky Pedro 1 Kčs, dnes balíček Orbitiek (46) kusov 2 Eura

