ja ti tvoj názor neberiem, ani ten šerbel ... keď ti nevadí, že Rakúsko nám za 40 rokov ušlo ďaleko, tak snívaj ďalej ... súdruhovia ti niečo nakecali a ty nie si schopný samostatne myslieť :-)
ja ti tvoj názor neberiem, ani ten šerbel ... keď ti nevadí, že Rakúsko nám za 40 rokov ušlo ďaleko, tak snívaj ďalej ... súdruhovia ti niečo nakecali a ty nie si schopný samostatne myslieť :-)
máš správny pocit :-)
jedna rada - ak sa vám pri strúhaní začne chren sfarbovať do červena, okamžite prerušte strúhanie :-)
neúspešná si preto, lebo nerozmýšľaš
nie som priaznivec gorily, v gorile boli zapletení zlodeji a mnohí z nich sú bývalí komunisti a eštebáci a ich potomkovia
neexistuje žiadne "keby neprebehla revolúcia", lebo ju chceli samotní komunisti, dobre vedeli, že stav bol neudržateľný .... socializmu sa vlastne zrútil
... a súčasťou tých šintovákom by mali byť aj dve pracovité ruky :-)
som človek mysliaci a mozog viem a chcem používať .... naozaj? :-)
-zadné dvere v aute majú detskú poistku, treba ju použiť a dieťa si neotvorí dvere a neoškrie susedné auto
-keď je úzke miesto na parkovanie, zaparkujem auto tak, aby na jednej strane zostalo viac miesta a deti vyberiem cez jedny dvere
-a keď používam mozog, nenechám náhradnú plienku v aute, všetky veci pre dieťa mám v jednom balíčku
Aj herci by mali byť len amatéri, aj speváci .... alebo by vôbec nemali byť .... je kopec dôležitých vecí, ktoré treba riešiť ... ani spať by sme nemali, aby sme mohli neustále riešiť vážne problémy .... až kým by sme sa všetci neobesili :-)
momentálne som doma .... pred týždňom som bol služobne v zahraničí, ale o môj návrat sa postarali British Airways, nie NASA
môj nick som si nezvolil podľa planéty Mars ani podľa cigariet ani podľa čokoládovej tyčinky, ale som ho vytvoril z prvých písmen mena a priezviska :-)
no a svojim predchádzajúcim príspevkom som chcel oceniť autorku blogu
kradnú ... a tí naši kapitalisti sú naši bývalí komunisti ... ja nechválim žiadneho zlodeja
a je rozdiel kapitalista a kapitalista ... taký Baťa sa o zamestnancov staral, umožnil im vzdelávať sa, zabezpečil im zdravotnú starostlivosť, slušne ich platil, vedel, že spokojný zamestnanec bude dobre robiť a firma bude prosperovať
títo kvázikapitalisti sú obyčajní vydierači ktorí chcú byť za mesiac milionármi, tak to tu vypadá ako v banánovej republike ... prešvihli sme po revolúcii šancu, ľudia potrebovali mať svojho boha a bolo tomu všetko tolerovali
Ekonomická situácia na Slovensku je zlá, niekto plače, sťažuje sa, niekto sa naučí po nemecky a ide makať do zahraničia.
aby si sa dostala na moju prízemnosť, musel by si veľmi vysoko vyletieť, súdružka ... to s tým mítingom bolo myslené obrazne
ja som nevyrastal na JRD ani v krajčírskej dielni, to si si poplietla so súdruhom Bilakom, ja som vyrastal na dedine, poznal som ľudí, ktorí robili v JRD, mal som veľmi dobrý prehľad, ako to v takom JRD vypadalo
a upokoj sa, zhlboka dýchaj, píšeš chaoticky ... "a tých Tvojich pár upotených ajťáckych ma nevzruší" ..... to čo znamenalo? :-D
aká agresivita? ... len som opísal situáciu vo vašej rodine na základe tvojich informácií ... mýliš si príčinu a dôsledok ... nebudem klamať len preto, že si žena ... možno máš v horných partiách niečo, ale nie vyššie ako krk
a to, čo som napísal, bude platiť, dokiaľ budeš obhajovať zlodejov ... na jedných zlodejov nadávaš a druhých chváliš ...podľa toho, či sa ti ušlo z nakradnutého alebo nie ... a ja som kvôli tomu sedliak ... :-)))))
"záverečných" ohliadnutí bude ešte veľa .... myslím, že ešte viac ako rozlúčkových koncertov niektorých hudobných skupín :-)
robím to nerád, ale musím to napísať ... hlúposť je vo vašej rodine dedičná, už babka bola trúba
vraj komunisti a spravodlivosť ... snaž sa zostať v anonymite, aby ti nedolámal nohy niekto, kto bol okradnutý a ešte aj zatvorený len preto, že sa nechcel dať okradnúť ... a mnohí vo väzení zomreli
a za takých sa niekto modlí? ... len preto, že vám dali nažrať z nakradnutého? .... veď oni vám to už čerti v pekle vysvetlia :-D
Miesto financovania mladých športovcov radšej za nekresťanské peniaze "zrekonštruujeme" jeden starý zimný štadión a kamarátovi postavíme hotel.
súhlasím s tým, aby sa zvýšili dotácie do poľnohospodárstva na úroveň dotácií iných krajín, ale už si konečne uvedomte, že sa už nevrátia časy, kedy bola polovica dediny zamestnaná na družstve ... na dnešných farmách pracuje zlomok ľudí oproti JRD
oproti akým nám? ... s niekym si ma mýliš ...
to, čo je tu, je dôsledok "snaženia" komunistov ... najskôr tu 40 rokov bašovali, "akože" v záujem spoločnosti zabrzdili vývoj u nás tak, že sme ďaleko za Rakúskom .... no a po revolúcii sa z komunistov a eštebákov stali veľký podnikatelia a devastovali to tu ešte viac ... všetky tie megaúspešné finančné skupiny vlastnia komunistický eštebáci alebo ich potomkovia.... a ty si im pomáhala
samozrejme, že ovládli politické strany cez sponzorské dary a je jedno, či tie strany sú červené, modré
tak neobviňuj mňa
pekne choď utierať zadky dôchodcom do Rakúska a zmier sa s tým, že tebe ho nebude mať kto v starobe utierať, svoju šancu si si presrala na mítingoch HZDS na pasienkoch
a čo myslíš, ako by to tu vypadalo? ... socialistické Slovensko v kapitalistickej Európe ... žiadne lacné suroviny z Ruska, žiadny zaručený odbyt v rámci RVHP ... ani do toho Rakúska opatrovať dôchodcov by nás nepustili
kedy si konečne uvedomíš, že kedysi sme boli na úrovni Rakúska a možno aj pred ním a keby to tu komunisti nesprasili, tak mohlo byť o našich dôchodcov postarané tak ako v Rakúsku?
tie pamflety sú vymyslené, alebo to je pravda? ... a čo ľudia, ktorí žijú v blízkosti osád a sú denne okrádaní, napádaní? .... a to, že ich kŕmime, liečime z našich peňazí, to je vymyslené alebo je to pravda? .... a že politici kradnú, tak sa budeme tváriť, že problémy s cigánmi neexistujú? .... prajem ti, aby sa ti nasťahovali do susedstva .... ale ak si jedným z nich, tak prajem sebe, aby si sa nenasťahoval do môjho susedstva :-)
Odporúčame