u záklaďáka sa "povaľanie" bralo ako samozrejmosť ... bol tam nedobrovoľne, zabíjal tam roky svojej mladosti, nikto od neho nemohol čakať nadšenie
ak budeš 9 mesiacov v jadrovej elektrárni, tak budeš môcť o nech písať pomerne fundovane .... ja som v armáde bol, nemal som ju na maturitách, za 9 mesiacov človek naberie nejaké skúsenosti a poznatky ... ak v tom nevidíš rozdiel, niečo to o tebe vypovedá ... :-)

