potom prišli Habsburgovia a stali sa vládcami Uhorska od 1526-1918....
Uhorsko bolo posledných 500 rokov habsurské a nie maďarské .... a hovorí ti niečo Rakúsko-uhorské vyrovnanie? ... pohľadaj si o tom niečo, budeš prekvapený
vo vojne získané územia nie sú ukradnuté ... tak ja keď ti niečo zoberiem a pri tom ťa nezbijem, tak to je ktádež, ale keď ťa zmlátim, tak to nie je krádež :-)


