Blbec si a blbcom zostaneš :-))))
vôbec nejde o to, stiahnuť sa pod chvost niekomu silnejšiemu, ale jeden veľký štát tvorí nejaký ekonomický priestor a ten je silnejší ako dva malé štáty ... ekonomika ti asi nič nehovorí ... a ani dôvody, pre ktoré vznikla EÚ ... načo sme vlastne vstupovali do EÚ? ....mohli sme zostať mimo a nemuseli sme sa podriaďovať nariadeniam z Bruselu, nemuseli sme sa vopchať pod chvost silnejšieho, ako si to pomenoval ..... milujem takých bulov ako si ty, akurát by som im zobral volebné právo :-)))))))


