konečne s tebou súhlasím ... podľa seba si usúdil, že mám predispozíciu na agresivitu :-)
ty ju máš a z toho si usúdil, že aj ja ju musím mať :-)
konečne s tebou súhlasím ... podľa seba si usúdil, že mám predispozíciu na agresivitu :-)
ty ju máš a z toho si usúdil, že aj ja ju musím mať :-)
ty máš paranoju, keď v mojom príspevku vidíš agresivitu .... ja sa dobre zabávam :-))))
tak ty si sa rozprával s Japonkou? ... :-)))) .. tak to je jasné, z toho vyplýva, ž Japonci majú väčšiu náchylnosť k podvodom ako severania :-)))
teba nemusí nikto zosmiešňovať, zosmiešniš sa sám :-)))))
prosím, aby mi písali len tí, čo ma chvália :-DDDD
námatkovo ... cigáni majú nízku súdržnosť? ... videl si už živého cigána?
Japonci majú náchylnosť k podvodom väčšiu ako severania? ... videl si už živého Japonca?
atď. atď. ...
me še pobaviľi :-)
píšeš, akí sú ľudia negativistickí a napíšeš to v superextrameganegatívnom blogu
dá sa na to povedať, že klin sa klinom vyráža ..... ale aj že vodu káže, víno pije :-)
neviem, koľko tam je všetkých miest, myslím si, že pre všetkých by neboli miesta, ale pre mnohých by boli
http://www.eures.sk//vpm/warenubernehmer-i nnen-odberatel-tovaru-7856.html
http://www.eure s.sk//vpm/zvarac-7835.html
je tam podmienka NJ a AJ na komunikatívnej úrovni
http://www.eures.sk//vpm/bereichsleiter -in-str-bookshop-veduci-v-knihkupectve-7878.html
http://www.eures.sk//vpm/leiter-in-konditorei-ve duci-v-cukrarni-7874.html
http://www.eures.sk// vpm/weinberater-pracovnik-s-vinom-7861.html
na www.eures.sk je tých ponúk veľa a aj na iných portáloch sa nájdu
Je to jasné. Nemajú prácu, je to diskriminácia, dostanú prácu, nechcú robiť. Zoberme deti z osád do internátnych škôl, je to porušovanie ľudských práv, necháme ich v rodinách, nestaráme sa o ne. ... atď atď.
Celé to speje tam, že treba im dať byty, peniaze a nič od nich nechcieť. s tým budú súhlasiť, to nebude rasizmus, všetko ostatné prirovnávajú k holokaustu. :-)
Čo ti má na to odpovedať?
Názov blogu hovorí za všetko - VYRIEŠTE a nie VYRIEŠME :-)
V našom meste máme mestskú televíziu, kde okrem iného "dávajú" aj pracovné ponuky na Slovensku aj v zahraničí. Je tam veľa ponúk na prácu v Rakúsku, Nemecku a iných krajinách. Vyberiem námatkovo - kuchár, 2000 - 2300 Eur, predavač 1800 - 2200 Eur. Pošli deti tam, keď budú robiť dvaja, prídu si na nejakých 4000 Eur, budú mať dosť aj pre teba.
bol som, už som týždeň doma a čo si myslíš, zle si myslíš ... ale u teba to nie je nič výnimočné :-)
vygrckal si sa, hádam sa ti uľavilo :-)
bol so v zahraničí ako pracovník slovenskej firmy, nie som gastarbeiter ... ale aj keby som bol, tak by som sa za to nehanbil ... vždy lepšie ako sedieť doma na prdeli a nadávať, ako mi všetci ubližujú
a nikoho neposielaj preč, lebo by sa mohlo stať, že by som ja a mne podobní začali platiť dane inde a ty by si zomrel od hladu :-)
keď hlupák označí niečo za hlúposť, tak je to rozumné ... negácia negácie
Každé spoločenstvo sa staralo predovšetkým o prežitie ... čiže ekonomika a bezpečnosť boli základné veci, pre ktoré ľudia vytvárali spoločenstvá ... a tá ekonomika bola z tých dvoch vecí dôležitejšia
opakujem, ľutuj sám seba, že ti nebolo dopriate zhora :-)
ja som presne pochopil, čo si napísala ... dokonca som s tým súhlasil .. ak je niekto z nás dvoch nechápavý, ja to nie som ... :-)
ja som neobmedzený, ty si obmedzený:-)
Blava rozdeľuje investície plošne, tak sa rozdelíme na kraje .. potom na okresy atď. ... daj eše nejaké argumenty, nech sa pobavíme :-D
aký omyl? .... si slepý? ... čo ma usvedčuje? .... že sme vyhodili zbytočne kopec peňazí, ktoré sa mohli použiť užitočnejšie, len aby ty a tebe podobní zadubenci mali radosť, že dostali hračku?
mňa nemusíš ľutovať, ľutuj sám seba, že ti príroda nedopriala rozum :-)))))
tvoja zakomplexovaná dušička si prišla na svoje pri vzniku samostatného Slovenska, ale ináč ti to neprinieslo nič ... o Slovensku vedia ľudia v zahraničí toľko, čo predtým, mýlia si nás so Slovinskom, prípadne tí ešte hlúpejší, ktorí nezaregistrovali, že sa Juhoslávia rozpadla, tak aj s Juhosláviou .... skús ísť trochu do sveta a zistíš, ako nás vnímajú vo svete ... väčšina ani nevie, že nejaké Slovensko a Slováci existujú
trepeš... nikdy som nepísal, že by sme nedokázali žiť samostatne, že po rozdelení skrachujeme, tak netrep ... ja len tvrdím, že jeden veľký ekonomický priestor je výhodnejší ako dva malé ... je zaujímavejší pre investorov, má výhodnejšiu rokovaciu pozíciu atď. atď ...
čo je na tom klamstvo? ... to, čo nazývaš klamstvom, je tvoja obmedzenosť :-)
v niečom máš pravdu ... kedysi boli Slováci chudobní, nevzdelaní .... ALE pochopili, že len so vzdelaním majú šancu zlepšiť svoje postavenie, v monohodetnej rodine zvykli podporovať aspoň jedno dieťa na štúdiach a toto dieť po vyštudovaní získalo dobrú prácu a mohlo podporovať rodinu .. robili všetko pre to, aby mohli študovať
oproti tomu prístup väčšiny rómov je presne opačný ... žiadna snaha, vyhýbať sa akejkoľvek námahe ... 40 rokov ich komunisti naháňali do škôl, prednostne sa dostali na školy, kam sa nedostali oveľa lepší bieli študenti pre nedostatok miesta
zatiaľ čo Slováci sa po vzniku prvej ČSR dokázali vypracovať medzi civilizované národy, Rómovia sa odsúdili sami do úlohy outsiderov, menejcenných ľudí odkázaných na pomoc iných
a je to tu ... našla si príčinu stavu
prečo by ti malo tak veľmi záležať na škol.dochádzke tvojich detí,keď si presvedčená,že aj tak je im škola na nič! ... vzdelanie potrebujú, bez toho sa nepohnú ďalej
Odporúčame