Z toho blogu a jeho autora mám pocit - Mám depku, buď navštívim psychiatra alebo napíšem blog. :-)
Takže hokej odpútava pozornosť ľudí od toho, že nemajú prácu a ak ju majú, tak slabo platenú.
Ale čo tí, ktorí majú dobre platenú prácu? Tých už hokej neodpútava od problémov? Pre nich sa hrá hokej? Alebo oni tiež majú nejaké problémy, tak ani pre nich by sa nemal hrať hokej?
A čo tí, ktorých hokej nebaví a radšej si prečítajú dobrú knihu, pozrú dobrý film, vypočujú dobrú hudbu, idú na vychádzku do prírody a pod. Tých táto činnosť neodpútava od reality? To sa máme vzdať všetkej zábavy a stále rozmýšľať nad problémami? To by sme mohli dopadnúť ako autor blogu a ti snáď nikto nechce :-D

