... tak čo sa stane okrem toho, že stúpne spotreba borovičky? :-)
... tak čo sa stane okrem toho, že stúpne spotreba borovičky? :-)
a ja mojim deťom nekúpim nový mobil, budú ´dalej používať ten stary ... ale zato nebudú musieť neskôr splácať dlhy, ktoré narobíme, lebo potom by nemali už ani starý mobil
to nie je o tom, že nechcem pochopiť .... to je o tom, ako si to nepochopiteľne napísal ... nikde si tam nespomínakl sobotný večer a situáciu po zostavení vlády .... ale ani s týmto vysvetlením to nemá logiku ... :-)
Dúfajme že sa všetci rozhodneme správne a mesiac po voľbách nebudeme zalamovať rukami: „Pane Bože, ale veď my sme toto vôbec nechceli“! .. toto som pochopil ako vyjadrenie istej obavy z výsledkov volieb
Prekvapenia sa nebojíme! .... toto som si vysvetlil tak, že sa ničoho nebojíme, nepripúšťame si žiadne obavy
môžeš mi prezradiť, v čom som sa pomýlil?
nenašiel si na tej debate jedinú pozitívnu vec ... prečo si ju pozeral? :-)
ja som si pozrel na teletexte večerný program markízy po 20. hodine, aby som vedel, kedy je táto diskusia .. a keď som tam zbadala ... Farma ... Ordinácia .... Debata o 22:15, tak pre mňa pre mňa prestala včera večer markíza existovať .... Farmu a Ordináciu nepozerám a byť kvôli takej besede hore do polnoci, tak to nie, ráno treba ísť do roboty
Dúfajme že sa všetci rozhodneme správne a mesiac po voľbách nebudeme zalamovať rukami: „Pane Bože, ale veď my sme toto vôbec nechceli“!
Prekvapenia sa nebojíme!
...tie dve vety mi nejdú dohromady :-)
jedno písmenko vypadnem a ako to zmení význam slova .... eurosocialisti - erosocialisti :-)
netrep ... no nech ho dnes odvolá, čo tým dosiahne? ... len efekt .... pomoc Smeru pokritizovať SDKÚ
príspevok od osoby, ktorá nezverejnila meno ... :-)
ja som pochopil, čo chcela povedať .... ale keď tu niekto dlhé mesiace przní slovenčinu, neviem, či má morálne právo kritizovať iných za to, že neovládajú slovenčinu
čo mám vyvracať? ... že svojimi kreatývnymi výtvormi bavíš mesiace ľudí, ktorí súťažia, kto skôr rozlúšti, čo si chcela príspevkom povedať a teraz burcuješ? :-)
bravooooooooooo :-)
6-ročné dieťa sa rozhodne, či bude môcť v živote angličtinu využiť alebo nie :-D
pripúšťam .. ale tvrdím, že záleží na jednotlivcovi, či tá slovenčina skončí v úzadí alebo nie ... poznám ľudí, ktorí po mesiaci v česku už říkali .. a aj ľudí, ktorí po dlhoročnom živote v zahraničí rozprávajú krásnou slovenčinou
Panebože ... stále píšeš o niečom inom .... keď krachne DDS, tsk ľudia nebudú mať z nej dôchodok, budú dostávať len od sociálnej poisťovne .... ale čo ak nebude mať sociálna poisťovňa peniaze na dôchodky? .... bude musieť štát do nej naliať peniaze ... bude mať na to? .... vieš zhruba aký je pomer
štátny rozpočet : ročný rozpočet sociálnej poisťovne
zisti si to
nefilozofuj a odpovedz, kde máme istotu, že o 25 rokov bude mať sociálna poisťovňa dosť peňazí na vyplácanie dôchodkov .... o tom bola reč
obávam sa, že môjho blogu sa nedočkáš ... ale to absolútne nemení nič na veci, že autorka tohto blogu už mnohokrát ukázala, ako "ovláda" slovenčinu :-)
bol som služobne v istej africkej krajine ... tam sa všetci učia odmalička jazyk tej krajiny a angličtinu ... rovnako je to aj v susedných krajinách .... a kamkoľvek sme prišli, dohovorili sme sa ... keď to môže fungovať niekde v Afrike, prečo by to nemohlo fungovať u nás? .... nie je to žiadne násilie, pre nich je to prirodzené.... to len u nás sa niektorí pribrzdení bránia všetkému, čo je pre nich užitočné .... len aby sa nemuseli namáhať
a vôbec ... prečo im má štát predpisovať, čo sa majú učiť z geografie? ... alebo s historie?.... alebo z fyziky ... matematiky, chémie ... aj to je potom násilie atď ... ani písať sa nemusia učiť. nebudú písať takéto hlúposti na internete :-)
si absolútne mimo .... neviem, či niekto používa slovo "chrapúň", keď mu dochádzajú argumenty, ja to slovo používam na označenie človeka, ktorého správanie vykazuje znaky chrapúnstva .... a je mi jedno, či ide o vysoko postaveného človeka, alebo obyčajného ... 99% problémov medzi Slovenskom a Maďarskom spôsobili Maďari ... som rád, že existuje aj pamätník Slovensko - maďarských vzťahov ... je to vodné dielo G-M
čert ber takého suseda, lepšia by bola aktívna sopka :-)
Trochu mi to pripomína Filipovského: Ať řekneš sebevětší blbost, když to podáš náležitě vědecky, vždycky se najde blbec, kterej Ti zatleská. :-)
.. no a niekomu to netreba ani podať vedecky :-)
Me še pobaviľi :-)
Neplavec žiada, aby všetci obyvatelia museli byť povinne plavci :-)
No a s tým anglickým jazykom je autorka totálne mimo. Nezainteresovaný čitateľ by si mohol po prečítaní blogu myslieť, že u nás je povinnosť ovládať angličtinu a pritom ide o vyučovanie anglického jazyka. Tak to dopadne, keď niekto píše blog a neovláda slovenčinu. :-)
Odporúčame