vôbec nemyslím na nejaké študentské výplody, tým nič neovplyvnil ... ja myslím starých komunistov, eštebákov a ich potomkov, ktorí po revolúcii zo zákulisia "riadili" tento štát
vôbec nemyslím na nejaké študentské výplody, tým nič neovplyvnil ... ja myslím starých komunistov, eštebákov a ich potomkov, ktorí po revolúcii zo zákulisia "riadili" tento štát
máš potrebu reagovať na vlastné príspevky? .. ak áno, navštív odborníka, pomôže ti
mám dobrú pamäť, ale stonásobnú devalváciu koruny si nepamätám .... ale pamätám si, ako bol niekto na jachte prezradiť konverzný kurz koruna-euro :-)
som rád, že uznávaš, že za najväčší rozmach ekonomiky a najnižšiu nezamestnanosť v rokoch 2006 - 2009 sa zaslúžila druhá Dzurindova vláda ... a za zhoršenie ekonomiky v rokoch 2010 sa "zaslúžila" Ficova vláda .... ešte že sa môžu vyhovoriť na krízu :-)
neskončili ... iba sa zamaskovali ... a miesto tých, čo skončili, nastúpili potomkovia ... stačí si zistiť, ktorý politik mal fotra vo vysokej funkcii v KSČ :-)
a že Fico hovorí o sociálnom systéme riadenia, je pekné, ale keď vládol, tak to činmi moc nedokázal
keby si vedel, akú hlúposť si napísal, tak by si sa veľmi hanbil :-)
pre mňa tieto voľby nemohli dopadnúť dobre ... lebo som rátal s dvomi plus jednou alternatívou ..
1. buď dopadnú tak ako dopadli, čo nie je žiadna výhra
2 . alebo by dopadli tak, že Smer by nemal ani 75 poslancov a vládu by zostavila koalícia ostatných strán, čo by som tiež nenazýval výhrou
alebo najmenej pravdepodobná možnosť - Smer by mal presne 75 poslancov a ostatní dokopy tiež ... a to by bol pekný chaos, buď by Smer získal niekoho do koalície, alebo je možnosť, že by nezískal a koalíciu by vytvorili všetky strany, ktoré sa dostali do parlamentu ... no a to by už len bolo divadlo
takže som si nemal prečo naklásť do gatí, ja som privítal tento výsledok, lebo buď Smer dokáže niečo zlepšiť a budem spokojný, alebo nič nedokáže a tým sa odpíše ... toho sa najviac obávajú súdruhovia na súmračnej, tam budú potrebovať tie plienky :-)
.... myslím si, že minimálne súdruhovia sponzori budú spokojní :-)
a Smer nemal zlých koaličných partnerov HZDS a SNS? ... prečo ich kritizoval a v podstate potopil?
Radičová nemala len zlých koaličných partnerov, ju podrážali aj ľudia z vlastnej strany ... možno už po včerajšku pochopili, že urobili chybu
keby sa stal lídrom vďaka nárastu percent, to by bol úspech, ale že sa stal lídrom "vďaka" tomu, že predošlý líder išiel prudko dole s percentami, by som nepovažoval za úspech ... tomu sa hovorí - jednooký medzi slepými kráľom :-)
čo si tým chcel povedať? ... :-)
ak si sa chcel zosmiešniť, tak sa ti to podarilo :-D
No čo, Miky, už si pochopil, že si pre SDKÚ balvan, ktorý ju ťahá pod hladinu? ... pochopil si konečne, že ste sa k Radičovej správali s Miklošom ako k slúžke? ... tu máš výsledok, zbieraj plody svojej práce ... a to ešte môžeš byť rád, že vás niektorí ľudia volili so zaťatými zubami, len aby neprepadli hlasy pravice
to je normálne .... a som rád, že ich hrdina to bude robiť sám, aby mu to nekazil nejaký zlý koaličný partner :-)
nuž, bodaj by sa mu to podarilo .... nech by sme mali kvalitné zdravotníctvo, školstvo ... kvalitné cesty ... dôchodcovia slušné dôchodky ... všetci ľudia zamestnanie, slušné platy .... nič iné si neželám ... a je mi úplne jedno, aká vláda to dosiahne
alibizmus ako vyšitý ... veď oslavuj a pos_ratosť si nechaj na neskôr .... ešte zašpiníš veľa plienok :-)
Ale čo ... ďalší veriaci súdruh :-)
A budem sa mať dobre už v pondelok, alebo až v stredu? :-)
V každom prípade gratulujem Smeru k víťazstvu a prajem si, aby splnil všetko, čo sľubuje
... ale pre istotu sa na to nebudem spoliehať, ako som sa nikdy nespoliehal na predvolebné sľuby a snažil som sa uživiť vlastnými silami .... vždy sa ukázalo, že som urobil dobre :-)
ešte poznámka .... včera, keď som bol na nete, tam ten príspevok nebol a zase sa objavil :-)
nespadol som z marsu .. a stále si mi nevysvetlil, aký význam majú protesty, o ktorých nebude nikto vedieť
ja by som tam skôr pozýval média a aj zo zahraničia, tie by neskresľovali fakty ... čím viac médií, tým lepšie
tak to si ma prekvapil ... ja nemám žiadnych straníckych mušketierov, zrejme si videl nejakých duchov
napísal si hlúposť, Rejpal sa ťa dobre pýtal .... napísal si to tak, ako keby tam za socializmu tá protipožiarna ochrana bola a kapitalisti ju zrušili
ešte to zopakuj niekoľkokrát, možno ma presvedčíš :-)
týpek je slangový výraz odvodený od slova typ
típek by mal byť odvodený od slova tip .... môže byť, ak by tým myslela nejaký nezvyčajný tip, napr. tip, ktorý bol nečakaný a vyšiel ... napr. tipoval som zápas Ružomberok - Trnava, že skončí 0:0 a tip mi vyšiel. Bol to výborný típek.
ešte by som bral, keby zobrala význam z cudzieho jazyka, napr. z angličtiny - dať sprepitné .... ale nikde tam nevidím nejakú spojitosť so "strelenosťou" ... to len ty tam vidíš ... xixula tam jednoducho urobila hrúbku :-D
nikdy sa vopred nevzdávam ... :-)
Odporúčame