nadávať na vypaľovanie trávy nie je pritrúbly argument ... vypaľovanie trávy je pritrúbla činnosť .. bez ohľadu na to, či ju vypaľujú cigáni alebo "necigáni"
nadávať na vypaľovanie trávy nie je pritrúbly argument ... vypaľovanie trávy je pritrúbla činnosť .. bez ohľadu na to, či ju vypaľujú cigáni alebo "necigáni"
ale mne nevadí, že si odišiel žiť inde ... ja som to mal kedysi tiež v pláne, len moja manželka odmietla ísť, tak som kvôli rodine zostal na Slovensku ... mne sa len nepáči, že z vonku kritizuješ niečo, za čo môžeš rovnako ako tí, ktorým sa tu vysmievaš a nazývaš ich teliatkami .... môžeš nazývať svoj odchod-útek ako chceš, na tom nezáleží, to je len hra so slovíčkami, ale ja som presvedčený, že nemáš žiadnu zásluhu na tom, že tam, kde žiješ, je lepšia politika, tak si svoje blbé poznámky strč vieš kde
tiež si myslím, že to vypaľovanie museli vidieť ľudia skôr ako horel hrad ... možno sa mýlim, nikdy som tam nebol, ale z fotiek na nete to vypadá tak, že ten kopec vidno z diaľky a aj dym z horiacej trávy museli vidieť
pochybné linky nepozerám, daj priamu odpoveď ... podľa toho, ako pekne píšeš po slovensky predpokladám, že si emigrant a chváli sa niečim, o čo sa nezaslúžil .... a kritizuje niečo, pred čím ušiel ... takých hrdinov mám najradšej
Šokujúci dôvod požiaru na hrade Krásna Hôrka: Rómske deti vypaľovali trávu!
http://www.topky.sk/cl/10/1302765/Sokuj uci-dovod-poziaru-na-hrade-Krasna-Horka--Romske-de ti-vypalovali-travu-
dokedy budú títo paraziti devastovať túto krajinu? .... cicajú sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, okrádajú ľudí, prepadávajú ľudí a ešte budú likvidovať historické pamiatky? ... keby ich aspoň pár zhorelo v tom ohni
nemusí ... stačí ho chvíľu podržať pod krkom a on by rád vydal všetko ...
je to možné, reakcie som nevidel ... len sa mi nezdalo na mojom príspevku niečo závadné
môže mi niekto prezradiť, prečo mi admin zmazal tento príspevok:
chcel by som vedieť, prečo protestujúci napádali média a odháňali ich preč ... myslel som, že je v ich záujme, aby sa o proteste dozvedeli ľudia na celom Slovensku ... ak o to nemajú záujem, môžu protestovať doma v byte a aj to len potichu, aby sa o tom nedozvedeli susedia
keď myslíš :-)
škoda, že si to nemôžeme v gramatike rozdať nejakým diktátikom, aby som ťa mohol poriadne zotrieť ... pre mňa je rozhodujúce, že týpek existuje, típek nie ... iba že by si to použil v súvislosti s tipovaním ... ale rozhodne nie v súvislosti s osobou :-)
tí, čo to dokázali, neexistovali ... je to len fikcia - Potemkinovské dediny :-)
začni podnikať ... alebo choď do zahraničia ... všade čítam plno inzerátov, ako v Rakúsku, v Nemecku potrebujú dobrých remeselníkov .... začni na sebe makať, nauč sa šprechovať a ideš ... ja som sa musel pred pár rokmi na staré kolená učiť po anglicky .... chcel som ísť robiť von, ale vďaka tej angličtine som našiel aj doma robotu vo firme, ktorá má zákazky po celom svete .... no a vo svojom odbore som tiež dobrý, k tomu som pridal angličtinu, tak ma zamestnali s výborným platom .... a len tak na okraj, na dovolenke som nebol pár rokov, dosť sa nacestujem služobne, dovolenku radšej trávim doma, deti už nechcú chodiť s nami na dovolenku, kvôli ním by som aj niekde išiel.... neplač a makaj na sebe
ty o čom točíš? .... si nafetovaný? :-)))))))))
čo majú výsledky volieb a to, aká vláda tu bude, spoločné s vypnutím elektriky? .... ty si dobrý magor ... ale páči sa mi, že si si dal do profilu fotku zodpovedajúcu tvojmu duševnému stavu :-))))))))
výborný večer ... na ČT1 bol Karel Šíp, teraz tam je Menšík .... kopec srandy .. a k tomu tvoja logika ... me še pobaviľi :-D
riešiš hlúposti ... proste na tie veľké písmena nedbám ... to, že som ich napísal v názve relácie bolo tým, že to bolo po bodkách .... ale pokojne sa mohlo stať, že keby som tie názvy relácií písal viackrát, tak ich napíšem druhý raz s malými písmenami ....:-))))))))
ešte si mal napadnúť, že na začiatku vety je veľké písmeno .... na konci vety má vyť len jedna bodka atď atď ... ak si myslíš, že neviem, že názov televízie sa píše s veľkým začiatočným písmenom, tak to je tvoja vec
a to neslušné, čo mi automat stopol, bolo prirovnanie slov tip-typ k slovám ryť- ...
argumentuj, koľko chceš, slovo týpek je len jedno ... ani keď budeš opakovať tisíckrát, tak s tým "típkom" nebudeš mať pravdu :-)))
chcel by som vedieť, prečo protestujúci napádali média a odháňali ich preč ... myslel som, že je v ich záujme, aby sa o proteste dozvedeli ľudia na celom Slovensku ... ak o to nemajú záujem, môžu protestovať doma v byte a aj to len potichu, aby sa o tom nedozvedeli susedia
típek - strelený človek? :-D
to teda si :-))) .. takú sprostosť napísať, to máš z vlastnej hlavy alebo ti to niekto poradil? :-)))
napísal som dlhšiu odpoveď, ale systém ju zablokovať ....
neviem, kto je šišmiš ... a ak myslíš tými prekvapeniami výsledky volieb, tak tie sú mi ukradnuté .... netvrdím, že nemajú vplyv na môj život, ale tvrdím, že nemajú taký veľký vplyv na môj život, aby som sa musel znervózňovať a byť v napätí, ako to zajtra dopadne ... to ty sa trasieš a s tebou celá súmračná, aby náhodou pravičiari nevytvorili koalíciu bez vás :-)
ty kokso ....tú kravinu si vymyslel sám alebo ti ju niekto nadiktoval? :-)))))))))
dobre som sa nasmial .... ja ti tie rodiny poopravím ... v prvej dvaja makajú a ostatní sa tvária, že im pomáhajú a pri obede sú prví tí, čo sa len tvária, že pracujú a zjedia najviac .... v druhej kto chce pracuje, kto nechce nepracuje, ale jesť dostane len ten, kto pracuje
aha .... predvolebná pohotovosť na súmračnej .... toto som nečakal ani v zlom sne :-)
piatok večer a vy ho takto musíte zabiť .... dúfam, že za to budú poriadne prémie :-D
v jednom s tebou súhlasím .... väčšina, čo obhajuje socializmus to robí hlavne z nostalgie ... boli sme mladí, nejaká politika nám mohla byť ukradnutá .... zabávali sme sa ... nevedeli sme nič o ľuďoch, ktorých prenasledovali ŠtB-áci .... netrápilo nás, že nemáme auto, veď ho nemala väčšina ... sviatok pre nás bolo aj to, keď sme si v Tuzexe kúpili rifle, ktoré sme nosili do zodratia ... s niekoľkými záplatami ... športovali sme, ráno som sa zobudil a nič ma nebolelo ... atď. atď
Odporúčame