ale súdruh, jedna čo sa mi môže ujsť? ... ešte je len druhý deň po voľbách a už sa vyhrážaš ... srdce eštebáka ti bije v hrudi? :-D
ale súdruh, jedna čo sa mi môže ujsť? ... ešte je len druhý deň po voľbách a už sa vyhrážaš ... srdce eštebáka ti bije v hrudi? :-D
nesranduj .. nebudem hľadať nejaký link na diskusiu, kde sa dobrovoľne priznala, že bola členkou komunistickej strany, to by bol pre mňa zabitý čas .. no a to bola tá zločinecká banda
keby len pohonné hmoty .... ja sa teším, ako šéf lekárskych odborov bude vydierať vládu štrajkom :-)
joooooooooooooj aký si múdry .... ja keď som písal ten príspevok, tak tam tie úvodzovky ešte neboli, autorka ich tam doplnila neskôr .... ja už som príspevok nemohol zmeniť .... írtem, fiam? :-)
nezáleží na tom, či to poviem, to nijako neovplyvni skutočnosť ...
veď ani tú detskú básničku poriadne nevieš .... na záhrade ráno stál .... snehuliak :-)
počuj, súdružka ... ja som nikam neklesol a v živote, na rozdiel od teba, sa nemám za čo hanbiť .. ja som nebol členom zločineckej bandy ako ty ... nikdy som nič neukradol, nikomu som neublížil, tak ma láskavo vynechaj zo svojich príspevkov, v ktorých spomínaš gorily .... z komunistov mi bolo vždy na grcanie a nerád by som prišiel o dobrý obed a o kávu s keksíkmi :-))))
trepeš ... u Fica bolo jasné, že pre ľudí je boh, nebolo pochýb, že by sa nedostal do parlamentu ... zvlášť v takej biednej konkurencii, akú má v Smere ..... ale Matovič dal na kandidátku kvalitných ľudí ... aj keď na druhej strane uznávam, že keby dal nejakých nímandov a len pár osobností, tak by to mal ťažšie, takto sa preferenčné hlasy delili medzi mnoho ľudí :-)
vždy si sa mi zdal neschopný samostatného života ... teraz si mi to potvrdil ... krúžkoval si podľa želania iných :-)
vysvetlenie je prosté ... lebo tam je nick mars777 a to niektorí ani nečítajú, čo som napísal, len automaticky kliknú na "Nehodnotný" :-)
Samozrejme že neverím ... lebo si myslím, že zase natlačia na teplé miestečka predĺžené chápadla sponzorov a nie odborníkov ... a tí budú na obyčajných ľudí 4 roky kašlať, prípadne im podhodia niečo, aby sa nepovedalo ... doteraz to tak bolo po každých voľbách
... ale bol by som rád, keby som sa mýlil .. keby vybrali do každej funkcie skutočného odborníka bez ohľadu na to, či je z ich strany alebo nie a tí odborníci by doviedli Slovensko k prosperite :-)
nie, nie som opitý :-D
rozmýšľaš predtým, ako niečo napíšeš? ... písal si o prácu pre ľudí, pre národ ... a nie o tom, či Smer pomôže plniť sľuby opozičnej strany
inými slovami podľa teba Smer nepodporí návrh zákona, ktorý podá opozičná strana, hoci by bol pre ľudí prospešný .... tak kto to nechce pomôcť národu? :-)
si si teraz dobre nakadil do huby :-D
presne si pomenoval tvoju zaslepenosť .... nevieš nič o ľuďoch na kandidátke jeho kandidátke ... presne podľa hesla - somára môžeš doviesť k vode, ale piť ho neprinútiš ... on tie osobnosti predstavoval na nete, vo svojom reklamnom plátku .... ja som si prečítal, čo za ľudí sú to a musím povedať, že ide o skutočné osobnosti, o ľudí, ktorí v živote niečo dokázali ... aj preto som nesúhlasil s tým, že tam zobral aj bývalých skrachovaných politikov a potešil som sa, keď odišli z jeho kandidátky
takže nevydávaj svoju hlúposť za Matovičov podvod .... nikto ťa nemôže donútiť, aby si si prečítal informácie o kandidátoch a keď to sám neurobíš, tak aspoň netrep .... stavil by som krk na to, že si si neprečítal ani informácie o všetkých kandidátoch Smeru
a kde je napísané, že ako opozičná strana nemôže podávať návrhy dobrých zákonov? ... alebo pozmeňujúce návrhy? ... aj opozičná strana môže pracovať pre národ ... nevidím v tom problém
Fico vyhlásil, že majú širokú členskú základňu, odborníkov na všetky oblasti, že sú schopní vládnuť sami. Tak prečo by sa do toho mali pliesť ďalší, ak to nie je nevyhnutné?
Síce sa hovorí, že viac hláv - viac rozumu .. ale tiež platí, že viac hláv - viac názorov ... a názorové rozdiely by mohli spôsobovať trenice, ako to bolo u Radičovej vlády.
Možno budem počuť nejaký najčerstvejší vtip zo slovenskej súčasnosti a zasmejem sa ... ty si ten vtip napísala:
-dve najčistejšie slovenské duše, aké po tejto našej rodnej zemi kedy chodili. Mečiara a Slotu. :-))))))
ešte že mám operadlo na stoličke, ináč by som z nej spadol :-)
a aj fakty máš popletené, KDH nikdy nemalo ambície vládnuť samé, myslím, že najviac dosiahli vo voľbách okolo 20 % hneď v prvých voľbách v roku 1990, keď sme boli ešte ČSFR ... odvtedy už toľko nikdy nedosiahlo, myslím, že po rozdelení republiky malo najlepší výsledok niečo cez 15 %
ježišmarjajozef ... Plho, vždyť o tom už dobrou čtvrťhodinu mluvíme :-)))))))))
ná, Jano, šak čítaj, o čom píšeme ... napíšem ti to polopate .... ekonomika má zotrvačnosť a to, že Ficova vláda mala prvé dva roky dobré výsledky bola zásluha predchádzajúcej vlády .... to spôsobuje tá zotrvačnosť ... no a oni dva roky šafárili, lebo mali na naše pomery vysoké príjmy do rozpočtu a najnižšiu nezamestnanosť a nemysleli na zadné kolieska .. . a keď prišla kríza, tak sa zložili ... najskôr tvrdili, že nás neovplyvni, potom už začali klesať percentá
za 3 minúty? ... stoja ti hodinky :-)
prešľapy riešil po 3 mesiacoch obhajovania, keď bol zavalený dôkazmi a prichádzali hrozby aj z Brusela ... toto nazývať 3 minúty, je naozaj zvláštne :-D
HZDS v poriadku? ... a čo kšefty so štátnymi pozemkami? ... kradli, koľko mohli ... ak toto niekto nazýva o.k., tak je, slušne povedané, zle informovaný :-)
Odporúčame