vidím, že o prípade nič nevieš a mudruješ ... prečo to robíš?
a prečo spomínaš komsomolcov? .... vraj modrí komsomolci .... zase robíš zo seba hlupáka .... prestaň s tým vo svojom vlastnom záujme, dobre ti radím ... zisti si, z čoho bolo utvorené slovo komsomol ... komunističesky sojuz molodeže ... podobne aku u nás, len sovieti mali už komunistický zväz mládeže, zatiaľčo u nás sme mali len socialistický zväz mládeže .... a uznaj, že modrý komunistický zväz mládeže nemôže byť ... ja viem, že si to použil len preto, že slovo komsomolec používaš v pejoratívnom význame, ale prívrženec komunistov si to nemôžeš dovoliť, lebo zase si špiníš do svojho hniezda ... len o tom nevieš :-D
me še pobaviľi :-)


