chúďa repress, musí byť zmätená, keď si uvedomí, že v roku 1998 sa o Mečiarov pád zaslúžil aj Robko ... teraz nevie, či má na neho nadávať alebo nie :-D
chúďa repress, musí byť zmätená, keď si uvedomí, že v roku 1998 sa o Mečiarov pád zaslúžil aj Robko ... teraz nevie, či má na neho nadávať alebo nie :-D
ja som niekoľkokrát čakal Karolove odpovede v diskusiach .... každý diskusiechtivý záujemca by reagoval a snažil sa obhájiť svoje myšlienky? ... prečo to karol nikdy neurobil????? ... internet je na to ideálny prostriedok
a ktoré otázky sa nemohol bežne spýtať? .... neskutočne trepeš ... pobavil si ma
no a s tým úvodom si sa zase zhodil ... severný alebo východný smer nemá vplyv na vzdilenosť Ulanbátaru od Bratislavy ... a ani celkovo na hocijakú vzdialenosť .... vzdialenosť 100 km smerom na sever je rovnaká ako na východ ... ak sa niečo mení, tak časové pásma .. a to v smere východ-západ :-)
keď myslíš ... je to tvoj názor, ja ti ho neberiem ... načo by mi bol sprostý názor :-)
P.S.: pozdravuj Maru :-D
ale ja by som si sním aj podiskutoval zoči-voči, keby som videl, že sa snaží diskutovať tam, kde je to najjednoduchšie, ne internete .... ale za celý čas som nevidel ani raz, že by diskutoval ... a odrazu veľká výzva a všetci sú pokakaní z neho a aký je on "geroj", že sa chce postaviť proti "všem" ... mne to pripadá smiešne a v mojich očiach sa týmto zhodil
no a samozrejme ľudia eho krvnej skupiny ho chvália ... a tým dokazujú, ako sa nechávajú oblbnúť lacnými populistickými nezmyslami ....to vystihuje voličov ľavice :-)
tvoje vyjadrenia ... Matovič mi je na smiech, proti korupcii, províziám a straníckemu klientelizmu sa nebojuje šaškovaním na polygrafe ... A Matovičovo účinkovanie v parlamente? - skrátka trápne ako tvoja obhajoba ... tak proti tej korupcii sa bojuje aspoň tým, že na ňu poukazuje a to on robí bez ohľadu, z ktorej strany je skorumpovaný politik ... a presadzuje rozumné veci v parlamente a je mi jedno, či pri tom robí divadlo ... ale to teba nezaujíma, ty si všímaš to divadlo a nie to, čo chce dosiahnuť .. aj ten detektor použil v rámci predvolebnej kampane a myslím, že to bol vydarený krok, ako tak sledujem reakcie
ja si radšej kúpim kvalitný chlieb od arogantného drzého pekára ako nekvalitný od milého, prívetivého pekára ... a v tom je medzi nami rozdiel :-) ... politický názor tu nehrá rolu,
nezávidím ti :-)
reakcie sú adekvátne .... lebo ty a tebe podobní máte klapky na očiach ... všímate si nepodstatné veci a pointa vám uniká ...
.. no a hlavne aby to začali riadiť odborníci a nie politici
možno :-D
ty si debil :-))))))))))
ešte si mohol pridať, že sa pocikával do troch rokov :-)))))))
prečo ťa trápia peniaze jeho strany? ... si v jeho strane? .... ak nie, je ťa prd do jeho peňazí a ak áno, tak si to s ním vydiskutuj na zjazde strany :-)))
ale prosím ťa, v mojom okolí vznikli tri nové farmy, úspešne podnikajú, nakúpili výkonné stroje, s desatinou ľudí vedia vyprodukovať to, čo bývalé JRD ...
istý múdry človek mi kedysi povedal - ak sa ti bude zdať, že niekto niečo robí zle, skús si najskôr položiť otázku - čo tým myslí, čo tým chce povedať, čo by som ja robil na jeho mieste? ... a pod. .... skús si položiť tieto otázky, možno pochopíš ...
na detektore sa ho pýtali, či zobral úplatok ... dať a zobrať je rozdiel :-)
ja môžem hovoriť len za seba, ja som na tom lepšie ako kedykoľvek predtým ... ja sa nespolieham na politikov ale na seba :-)
Ulanbátaru do Bratislavy je oveľa viac kilometrov, neviem to presne, ale stačí, že viem, v ktorej časti sveta sa nachádza, podľa toho viem posúdiť, že je to oveľa viac, keby si nebol vysokointeligentný volič ľavice, ale len priemerne inteligentný volič pravice, vedel by si to a nepýtal by si sa tak hlúpo ... mesto, v ktorom som ja teraz, je vzdialené od Bratislavy cca 2500 km
podľa toho, ako ho vychvaľoval ....najsuperextrašpecial zriadenie
a keby chcel diskutovať, môže to urobiť na webe .... stále nechápem, o čo mu ide .... keby sa snažil diskutovať tu a nikto by nechcel, tak chápem, že vyzve na inú formu diskusie .... ale tu som ho nevidel diskutovať ani raz
Slovenské lesy boli vždy ovládané politikmi a tak to aj dopadlo ... v česku sú vysoko ziskové, u nás takmer stále v červených číslach ... ako je to možné? .... tunelujú sa ... a národ tlieska zlodejom .. ale len tým z nášho stáda ... tí z inofarebného sú zlí a mali byť ísť do basy
diskutovať sa dá len s tým, kto vie prijať argumenty ... ja nemám problém priznať, že súčasná doma má kopec chýb, ale karol, podľa toho, čo píše, nie je schopný pripustiť, že aj socializmus mal chyby
ak má niekto čas písať blogy, tak nech si nájde čas aj na nich diskutovať ... ale to by nemalo ten efekt - reklamu
a okrem toho nemám chuť letieť 2500 km, aby som sa stretol so starým komunistom ... ešte tak s mladou komunistkou :-D
keby vládol Mečiar ďalej, tak súhlasím, že sme mohli byť ďalej ... nie len v hrubom čreve, ale pomaly už v tenkom :-D
ty si na smiech ... tu vôbec nejde o detektor, nič si nepochopil
a čo sa týka spoľahlivosti v rámci koalície, kto je nezodpovedný? ... ten kto chce, aby sa dodržiavali dohody alebo ten, kto na to kašle?
Odporúčame