teraz som aj ja tebe mohol napísať ... slová, slová, rečičky, ako ty mne vyššie ... proste podľa teba keď ty niečo o sebe napíšeš, tak to sú fakty, keď ja, tak sú to slová, slová, rečičky ... a toto je jeden z dôvodov, prečo je s tebou a tebe podobnými diskusia márna
keď sme chceli diskutovať s Karolom na nete, čo je najjednoduchší spôsob, tak si ho nevyzýval, aby obhajoval svoje myšlienky, ale keď si on zrazu zmyslí, že vyzve po mesiacoch oponentov na diskusiu v Bratislave, hoci tí oponenti sú z celého Slovenska a oni na neho kašľu, tak si odrazu veľký bojovník za diskusiu ... :-)
toto si mal napísať Karolovi ... on nekoľko mesiacov odmietol diskutovať ... ani sa o to nepokúsil
a som rád, že si skončil s tou inherenciou .... aspoň vidíš, ako sa zosmiešniš, keď sa opičíš po Karolovi :-)
me še pobaviľi :-)


