to by asi neprešlo ... majiteľ zasadí na hektár neobrábanej pôdy jednu mrkvu a vyhlási, že pôda je obrábaná, že má slabú úrodu
to by asi neprešlo ... majiteľ zasadí na hektár neobrábanej pôdy jednu mrkvu a vyhlási, že pôda je obrábaná, že má slabú úrodu
musí to vedieť, na Súmračnej súdruhovia medzi sebou nemajú tajnosti
alebo ani naivný ani blbý ... nie som Igorko, súdruh ... vystriedal si kolegu v službe?
majú v tom chaos ... sú naučení brať aj dávať ... to je biznis
Výborný seriál ... :-)
počuli ste o nejakej události, kde by sa spomenul Kočner a tá udalosť by bola čistá?
Rišo, Rišo, ty máš teda kamarátov :-D
prosím ťa ... pravica - ľavica ... peniaze ani od jedných nesmrdia ... :-)
nie som cigifuz, ale páči sa mi, že si si dal do profilu svoju skutočnú fotku ... to sa často nevidí, aby niekto vystúpil z anonymity :-)
ja mu nerobím advokáta ... ja som len rád, aký vietor narobil tým, že bol na tom detektore .... trochu sa prevetrá ten hnilobný puch v politike ... a čakám od neho ešte viac ... preto dúfam, že sa dostane do parlamentu
nepriamo sa ich zastávaš ... útokmi na Matoviča, ktorý by rád tým zlodejom stúpil na otlaky ... všetkým, modrým aj červeným aj zeleným aj čiernym aj ružovým aj .....
prepáč, ale logika - kto útočí proti Smeru, je pravičiar - nie je správna ... ja útočím na zlodejov a úplne súhlasím, že chýba u nás zákon o preukazovaní majetku ... práve pred chvíľou som sa o tom bavil s kolegom, že niektorí politici sú aj 20 rokov v politike a majú miliónové majetky (myslené v eurách) ... nikdy ich nemohli legálne nadobudnúť
Ficovi ide skutočne o ľudí ... a dokonca keby som mal čas a chuť, tak ti tých ľudí vymenujem ... prvý by bol asi Široký, potom Paška atď atď
toľko sme do nich investovali a Kanďania ich získajú zadarmo? ... tak to nie ... aj futbalista keď prestúpi do iného klubu, tak materský klub dostane peniaze ... ak chce Kanada kvalitnú pracovnú silu, nech zaplatí, inak nič nedostane ... a radšej ich predáme do Japonska prostredníctvom Interblue Group :-)
tak na odpoveď na túto otázku som sa veľmi tešil .... ale ako vidím, tak lucas nechcel dať ani kladnú ani zápornú odpoveď ... zrejme sa obával, že nech odpovie čokoľvek, vždy to bude špatne :-))))
tak ja idem spať, polnoc za dverami, ráno sa ide do práce :-)))
pravica nie je moja ... kde si to zobral? ... ja sa starám sám o svoje úspechy a za tie sa nehanbím ... ja som nič neukradol
s tými modlitebnými knižkami si to dobre napísal ... kedysi v tých knižkách nosili fotku Mečiara .... bohužiaľ mám aj v rodine takých ľudí ....
no a na koniec som si nechal tie kontrolné mechanizmy ... tak to ma fakt pobavilo ... asi viac ako poplach na Súmračnej kvôli Matovičovi :-)))))) .... kontrolných mechanizmov bolo, vždy boli na ministerstvách ministri z inej strany ako štátni tajomníci, aby sa kontrolovali a často krát kontrolovali len to, kto si viac ukradne ... :-))))))))
to nie .... ale keď sa budeš smiať,budeš zdravší a nebude ťa trápiť, že zdravotníctvo kolabuje, lebo nedostalo peniaze "vďaka" tým zlodejom, ktorých sa zastávaš :-)
myslel som všetkých distingvovaných, v drahých oblekoch, s drahými hodinkami :-)
ja nemám mikimausa .... a ako môžeš vidieť v tejto diskusii, tak dnes spochybňujú súmračníci :-)
ja nemám slabé preferencie, nemám totiž žiadne preferencie ... nie som politik, preferencie nepotrebujem
a dnes konkrétne nemám veľa práce, som služobne v zahraničí a dnes tu majú štátny sviatok, tak som mal voľný deň ... tak si len niečo čítam, pozrel som si Rysavú jalovicu z DVD, ktoré som si doniesol .. a potom aj Dáždnik svätého Petra .... surfujem po nete .... a zabávam sa na diskusiach :-)
tá informácia ani nebola určená tebe ... neviem, prečo si to vôbec čítal ... :-)
máš zvláštne právne povedomie .... neštudovala si tiež právo?
to som sa dnes dozvedel novinu, on tie súdne spory nechcel vyhrať ... :-)
a to ti nevadí, že mnohé tie súdne spory boli síce neúnosne preťahované, ale sťažovatelia boli vinní? .... a títo ja by som bol vinní, keby som dosiahol, aby títo "chudáci" prehrali spor a ešte museli platiť súdne trovy :-)
Odporúčame