ja viem .... nie som vyštudovaný psychiater, nedokážem pochopiť bláznov :-)
ja viem .... nie som vyštudovaný psychiater, nedokážem pochopiť bláznov :-)
ono to bolo myslené obrazne, že z diaľky ... ja žijem na Slovensku, ale našťastie pracujem vo firme, ktorá má zákazky prevážne v zahraničí a mnohé aj mimo EÚ, tak nás (zatiaľ) neohrozuje situácia na Slovensku a kríza v EÚ.
Chcel som len povedať, že pád SDKÚ nemusí znamenať, že už bude na Slovensku všetko v poriadku
podľa plánu nie, ale padá .... je mi jedno, že padá SDKÚ, horšie je, že Slovensko padá ... a keď dopadne, veľa ľudí sa natlčie hubu ... našťastie ma ten pád neohrozuje, môžem z diaľky sledovať, ako to dopadne
tvoj problém, že si v mojom príspevku nenašiel argumenty
skús prečítať viac ako prvý riadok
a skús si zistiť, v akom stave prebral Dzurinda ekonomiku v roku 1998 a v akom ju odovzdával v roku 2006 ... potom napíš
keď už spamuješ, tak si aspoň oprav chybu, súdruh nezamastnaný
tvoj problém je v tom, že si čakal na dvojnásobný plat ... tak len čakaj ďalej, nedočkáš sa, nech bude vo vláde ktokoľvek :-)
no a ty zase trochu zvolni, si prepracovaný, opravuješ príspevok až ho pokazíš :-)
a okrem toho to mala byť reakcia na príspevok, nie nový príspevok
zase trepeš .... Fica nemusí nikto do ničoho ťahať, on sa sám zatiahol pri hľadaní sponzorov, keď založil Smer .. z čoho asi žili do volieb v roku 2002?
zohnal sponzorov a keď bol vo vláde, tak im musel splácať dlžobu
správne .... stratiť môže len to, čo má :-)
to je vec názoru ... keď sa dá oklamať viackrát, tak si zaslúži byť v takom srabe, v akom je .. a keď podvodníkov nepotrestá, tak to nazývam zlyhanie
keby vážne mysleli tie protesty proti porušovaniu ľudských práv, tak aspoň mohli prestať obchodovať s nimi ... ale neurobili vôbec nič ...
tak prečo obhajuješ sorbona a poloprofíka, keď nenapísali pravdu? :-)
kosto, tak niečo takéto už dávno hovorím, dokonca by som tých zahraničných manažérov nedosadil len do štátnych podnikov, ale aj do vlády
ale dobre si pamätám, ako protestovali ... tak naoko, aby sa nepovedalo, ale činy žiadne .... žiadne embargo, žiadne prerušenie diplomatických stykov, prípadne vojenský zásah, ak mám prejsť do extrému, ako by to urobili s nejakou bezvýznamnou krajinou ... proste na jednej strane robili nonono a na druhej strane kšeftovali len také fukoty ... bolo to pár aktivistov, pár politikov, ktorí sa chceli zviditeľniť ( nevylučujem, že to mysleli úprimne), ale dobre vedeli, že s tým nič nespravia ... a obchodovať s Čínou neprestali kvôli tomu
mne je jedno, či tam bude robiť kotrmelce, alebo trúbiť na trúbke, mne stačí, že vytiahne na svetlo špinavosti, ktorých je v politike požehnane ... len tak, že sa všetko zverejní, sa môže so špinou bojovať .. a keď sa staré gorily navzájom kryjú, treba, aby tam bol niekto, kto im vidí do karát
neobjavil si raj po páde komunizmu? ... to je chyba ... :-)
problém je v tom, že väčšina hľadala raj a miesto toho si ten raj mali vybudovať ... no a teraz nariekajú
volili podvodníkov, ktorí im ten raj sľúbovali
Odporúčame