Voliči pravice sú menej inteligentní ako voliči ľavice
vidím, že píšeš o niečo, čo nepoznáš :-)
ja pracujem v súkromnej firme, tak viem, o čom píšem ... majitelia firmy si dobre uvedomujú, že ak chcú, aby firma prosperoval, potrebujú kvalitných ľudí a tiež si uvedomujú, že takých ľudí získajú a udržia si ich, ak ich slušne zaplatia ... samozrejme, že chcú mať zisky, ale nemôžu vytvárať svoje zisky za každú cenu ... takže okrem veľmi slušných, na slovenské pomery nadštandartných platom, máme aj odmeny, čo sú vlastné podiely na hospodárskych výsledkoch firmy ... keď sa darí lepšie, sú odmeny vyššie, keď horšie, sú nižšie
toto je skutočný kapitalizmus .... kapitalizmus neznamená boj medzi zamestnávateľmi a zamestnancami, je to označenie vlastníctv výrobných prostriedkov, ale toto ťa na politickom školení súdruhovia neučili .. ty inteligentnejší
vy neschopní, miesto toho, aby ste na sebe makali, tak trepete o chamtivosti v génoch a regulovaní výšky majetku ... nenažraní lenivci sa chcú priživiť na robote iných ... Baťa nebol výnimka