súhlasím s predposlednou vetou :-)
vojenské operácie Červenej armády nevymyslel Stalin ... na to tam boli iní, múdrejší .... a aj z tých dal mnohých zlikvidovať ...
súhlasím s predposlednou vetou :-)
vojenské operácie Červenej armády nevymyslel Stalin ... na to tam boli iní, múdrejší .... a aj z tých dal mnohých zlikvidovať ...
ty už netrep ... z vojenského hľadiska urobil také strašné chyby, že zapríčinil smrť státisícov vlastných vojakov ... a ďalšie státisíce padli kvôli nemu do zajatia ... on systematicky decimoval vlastnú armádu .... ďalej nechal likvidovať schopných veliteľov ...
keď niekto žil v umelov svete ako vy so svojimi súdruhmi, musí byť pre neho ťažké žiť v reálnom svete :-)
tož .... aký požičaj, taký vráť .... ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva :-)
myslel som, že Karol je len neškodný blázon .... ale teraz vidím, že je na tom oveľa horšie :-))))
nehádžte perly sviniam
Karol, napísal si už veľa hlúposti, ale týmto si ich všetky prekonal .... až ľutujem, že nevyhral Hitler, aspoň by si teraz nemohol písať tieto kraviny :-)))))
dobrý paškvil :-))))))))))
to, čo nazývaš krízou kapitalizmus je len víťazstvo hlúposti ... ekonomika, bez ohľadu či je socialistická alebo kapitalistická, má svoje pravidlá ... no a tie keď sa porušia, tak systém nefunguje ... to je rovnaké, ako keď máš naliať do motora 4 litre oleja, chceš ušetriť a dáš tam len dva litre ... motor prestane fungovať ... na vine nie je motor
takisto platí, že prerozdeľovanie zisku sa musí riadiť istými pravidlami ... keď nedopraješ motoru - pracovnej sile, "motor" nepracuje
tebe som písal, že sa nemôžeš vyjadrovať za iných, tak to nebudem robiť ani ja ... nechcem vypadať tak, že vodu káže, víno pije :-)
nie som tvoj ani drahá ... ak si zvyknutý mužov vo svojom okolí oslovovať "moja drahá", je to tvoja vec, ale my hetero muži sa tak neoslovujeme :-)
som muž, muži sa oslovujú ináč .... :-)
no a že si kvôli svojej nevedomosti nešťastný, za to ja nemôžem .... ale nezúfaj, na vzdelávanie nie je nikdy neskoro :-)
vidím, že už si správne napísal Dz ... som rád, že som prispel k tvojmu vzdelaniu :-)
a ak môžem, tak ti odporúčam lepšie básne, tie od Dzurindu nie sú práve umelecké perly :-)
ale nemal by som nič proti tomu, keby Miky odišiel z politiky a venoval by sa len písaniu básni
hľadal som kritéria, nikde som ich nenašiel ... v tomto ma sklamali novinári
nechcem ťa uraziť, ale počkám si na informácie z iného zdroja ... tomu, čo ty píšeš, ani sím neveríš, tak prečo by som tomu mal ja veriť :-)
prečo s ním súhlasíš, keď napíše hlúposť? ... teraz to vypadá, že aj ty si hlúpa ... ja nechcem hlúpu frajerku :-)
zase si prejavil "logické" myslenie .... príčina a dôsledok .... najskôr nikto nereagoval, tak som sa rozhodol ti urobiť radosť ... potom :-)
skús si to ešte párkrát premyslieť ... ale ak by ti to malo ublížiť, tak sa na to vykašli, nechcel by som, aby ti to ublížilo :-)
keď to tak s určitosťou tvrdíš, musíš to podľa seba vedieť :-)
pokojne si to o sebe mysli :-)
Musíš byť veľmi nešťastný, že na tvoje kraviny nikto nereaguje .... dva zúfalé príspevky za sebou, ktoré všetci ignorujú :-)
ale že mám dobrý deň, tak ti napíšem, nech máš radosť :-)
a už by si sa mohol naučiť písať Dz .... v prvej triede ZDŠ sme sa učili básničku na precvičenie dz
Dziny, dziny, dziny,
mám prasiatko z hliny.
Nechovám ho na šunky,
hádžem doňho korunky.
Nauč sa ju, párkrát si ju napíš a budeš vedieť, ako sa píše "dz". Myslel som si, že si urobil len preklep, ale ty to tak píšeš stále :-))))))
myslel som to tak, že si to dal ako starú overenú vec ... že sa to naozaj tak stalo, ako to prebehlo v médiach ... ja si chcem počkať na viac informácii, tak to zvyknem robiť vždy bez ohľadu na to, kto je vo veci namočený ... a už vôbec nemôžem na základe informácii, ktoré zatiaľ mám, vyčítať radičovej, že nezasiahla
tak som chcel, aby si vytiahol niečo iné, čo je už overené ... čiže nejakú starú overenú aféru .. v takom zmysle "starú"
prebehla nová súťaž? ... mal si možnosť sa prihlásiť, dať ponuku ... mne sa to tiež nepáčil, ale v tom už nemala ako zasiahnuť
a ten zásah bol podľa teba formálny? ... to snáď nemyslíš vážne ... išla do konfliktu s Miklošom, ako ešte mala zasiahnuť? ... niekoho zastreliť?
tak po prvé - nie som modráčik, keď napíšeš "vy modráčikovia", neviem, či to adresuješ mne, aj keď reaguješ na môj príspevok .... po druhé - jeho chrbtica sa riešila preto, že v praxi ukázal, ako ju ohýba ... práve kvôli tomu, že jedno deklaroval a iné robil ...
Odporúčame