magy, porozprávaj, aký máš podiel na situácii v krajine, kde teraz žiješ? .... predpokladám, že keď si tam prišiel, bol tam bordel, korupcia kradlo sa všade no a ty si tam urobil poriadok ... :-)
magy, porozprávaj, aký máš podiel na situácii v krajine, kde teraz žiješ? .... predpokladám, že keď si tam prišiel, bol tam bordel, korupcia kradlo sa všade no a ty si tam urobil poriadok ... :-)
nieeeeeeeeeeeee .... on je nad vecou .. jeho nejaké debaty o politike a nejaké blogy nezaujímajú ... on nič z toho nečíta :-)
len nechápem, prečo mal potrebu, oznámiť to svetu .. zrejme aby všetci pochopili, aký je génius :-D
magy, opačne .... nie tam, kde sa ľudia nezaujímajú o politiku, sa dobre žije ... ale tam, kde sa dobre žije, tam sa ľudia nezaujímajú o politiku
ľudia sa zaujímajú o to, čo ovplyvňuje ich život, životnú úroveň ... ak je tá životná úroveň dobrá, nemajú dôvod rozoberať to .. ale tam, kde to hapruje, tam rozoberajú, prečo je to tak, chcú, aby sa to zlepšilo ... a ak nedosiahnu zlepšenie, tak si aspoň zanadávajú ... to je normálna reakcia
a ak tu dnes niekto masturboval, tak si to ty ... :-)
ja ti verím, že v živote vykonávaš len zmysluplnú činnosť, nestrácal by si svoj čas nejakou zbytočnou činnosťou .... napríklad napísaním blogu :-D
ale kradnú .... a treba to vypátrať a dať im po prstoch ... a čo sa týka druhej strany, tam bolo predsa dosť dôkazov... dokonca toľko, že aj nechápavý Fico to pochopil a raz za čas odvolal niektorého ministra ... a dokonca odňal SNS jedno ministerstvo .. aj keď to nikdy nebolo do troch minut
lepšia takáto nejednotnosť, ako jednotné kradnutie
nekomunistický prevrat s Che Guevarom? :-)
nemyslel som samotný prevrat, ale to, čo bolo po ňom .... maličký komunistický štátik, zdalo by sa, že ho amíci zmietnu a jedno popoludnie a predsa to nespravili ... prečo asi?
ja by som to prirovnal k Izraelu a jeho arabským susedom
nebudem sa pýtať, bolo by to zbytočné, aj tak by mi neodpovedali ...efekt je rovnaký ako keď tú otázku hodím sem .... tu za ňu dostanem aspoň pár mínusiek :-D
Vážení diváci, videli ste komédiu Snehulienka a sedem pomýlených
Prečo ten zákon nepodporila popri pomýlených ani opozícia?
nebola to príprava k ničomu ... bola tu železná opona, jadrové zbrane na oboch stranách .... to bola len taká hra, aby sa mocní nenudili .... amíci neboli schopní v Európe niečo zmeniť, veď nedokázali ani skrotiť Kubu
Perun, čo vyčítaš Žitňanskej? Aj tebe stúpila na otlak? :-)
trochu si ma nepochopil .... ja som nemyslel, že tí neprávom zatvorení tak veľmi nenávideli komunistov ... ja som mal na mysli, že komunisti nenávideli ľudí, ktorých zatvorili ... zatvárali kňazov, zatvárali vojakov, ktorí bojovali v zahraničných armádach na západe ... najlepších ľudí národa .... len preto, aby sa čvarga dostala a udržala pri moci
tebe by zase prospelo, keby si si viac pospala ... pôsobíš, ako keby si bola permanentne nevyspatá :-)
i30, ak niečomu nerozumieš, ešte to nemusí byť donebavolajucahovadina ... ľahko by sa mohlo stať, že väčšina vecí by bola donebavolajucahovadina :-)
Nebudem im nadávať ... len nabudúce pôjdem už o piatej ... ak ani vtedy nebudem prvý, tak potom už večer :-)
toto čo má byť? .... za toto ťa platia? .... snaž sa viac :-)
keby si mi napísala, že sa mýlim, by si ma vytočila ... našťastie ty nediskutuješ na kaplanovom blogu :-D
ty už nediskutuješ, ty už spamuješ :-)
Gero, prečo sa takto zhadzuješ?
si sa tu dnes vyšantil ... potrebuješ prémie, aby si mohol ísť na dovolenku? ....
ale nenadávaj xixule, ona je tiež naša :-D
nikoho ... ani teba ... preto to ani nečítaš a ani nediskutuješ o tom ... a ja nereagujem na tvoj príspevok, lebo žiadny tu nie je :-D
Odporúčame