A teraz na rovinu. Komu už pomohol niektorý minister vnútra? Prípadne iný minister?
A teraz na rovinu. Komu už pomohol niektorý minister vnútra? Prípadne iný minister?
mládež potrebuje tvrdú ruku ... nadarmo naši predkovia nevraveli - Ohýbaj ma mamko, pokiaľ som ja Janko, keď už budem Jano, neohneš ma mamo
Rodičia deťom všetko tolerujú ... potom z nich vyrastú grázli ... a keď náhodou v škole učiteľ zvýši hlas, ale strelí takému spratkovi zaucho, tak je zločinec
môžeš mi preložiť do slovenčiny vetu - A to s takých ako mars 777 a jemu podobných, svet potrebuje len na výstrahu pred svinstvom.!!! ...
svet potrebuje hlavne ľudí, čo rozmýšľajú ... skús to niekedy :-)
modrak išiel na dovolenku ... vystriedal si ho v službe :-)))))))))
pobavil si ma :-)
si si uvedomil, aký paškvil si vypotil? ... neskoro, ale predsa :-)
Fidel, toto je domáca úloha na VUML? ... na súmračnej ťa pochvália .... a nerob si nič z toho, že si zo seba urobil vola :-D
Aj v Banskej Bystrici nedávno niekto namaľoval na tank srdiečka :-)
Amnesty International Slovensko
Amnesty International Slovensko
Karpatská 11 (mapa)
811 05 Bratislava
Slovenská republika
IČO: 308 15 410
Tel/fax: +421 2 54419660
Email: [email protected]
Web: http://www.amnesty.sk
Bankové spojenie:
Tatra banka a.s.
2661475117/1100
Aby sme sa Vám mohli lepšie venovať, prosíme Vás, aby ste si osobnú konzultáciu dohodli vopred, a to prostredníctvom telefónu alebo emailu.
Medzinárodný sekretariát Amnesty International
Amnesty International
1 Easton Street
London WC1X 8DJ
United Kingdom
Email: [email protected]
Web: http://www.amnesty.org
:-)
keď už si spomenula ten bicykel , tiež pridám jeden
Čo je to rómsky triatlon?
Keď si cigán zabehne na kúpalisko, tam si zapláva a domov ide na bicykli :-)
bol
napriek tomu si myslím, že by sme si zaslúžili lepšieho prezidenta ... na Slovensku je kopec slušných ľudí, ktorí neboli v strane
Pán Dobrovodský mal podať žalobu na Slovensko, štát ho nevie alebo nechce chrániť
.. a čudujem sa ľuďom v Malackách ... ten cigánsky dom už dávno nemal stáť ...
právomoc je jednda vec .... a páky na presadenie svojich záujmov je druhá ... a tie páky Brusel má
mám s tým problém .... chápem, že všetkých komunistov sme nemohli nahradiť, ale tých "najvyšších" sme mohli ... drvivá väčšina z toho milióna boli robotníci, ktorí zo svojho členstva nemali žiadne výhody, možno len to, že ich deti sa mohli ľahšie dostať na školy
a myslím si, že 20 rokov po tzv. revolúcii by sme si zaslúžili mať prezidenta, ktorý nebol komunista
ty keď napíšeš .. ktorý dokážu ... je omyl, u mňa to je nevedomosť :-)
ja dobre viem, že nominatív pluralu ma mäkké i/í.... a teraz googli, čo som napísal :-D
a zase sme pri VŠETKÝCH odborníkoch
vygooglil si tu niekoľko historikov a ich diel, pritom si dovolím tvrdiť, že ani jedného nepoznáš a ani o jednom diele nevieš, o čom je ... googlil si zbytočne, ja viem, aký je väčšinový názor
myslím si, že všetci títo historici písali tak ako písali, lebo ich niekto naučil, že fašisti sú pravicoví ... pre mňa je oveľa cennejši, ak niekto polemizuje s rozšíreným názorom a snaží sa argumentami dokázať, že to nemusí byť tak, prípadne nie je to také jednoznačné ....
s tým doložením ... ak si pozrieš svoj archív, nietko predsa uviedol link, kde bola podporená moja teória .... len si ho ty s kamošmi nebrali do úvahy, nehodil sa vám do debaty
intenzívne rozmýšľam, ako sa volal ten Talian, čo dal d rovnosti komunistov a fašistov ... vim, že bol profesoro historie, volal sa Marko a priezvisko na F .... možno ma niekedy napadne ... publikoval názorv anglickom časopise, po taliansky neviem
ja chápem, že ako červený, toto nemôžeš pripustiť,
uviedol si .... A to napriek tomu, že odborníci na históriu jednoznačne zaradili Hitler ku krajnej pravici?
ja si nepamätám, čo doslovne píšeš, neštudujem spätne tvoje príspevky, na to je môj čas veľmi drahý :-)
ja som zatiaľ nikde nenašiel zdôvodnenie, prečo sa fašistické a nacionálne strany považujú za pravicové .... :-)
napísal som ti, že si nepamätám mená ...
rovnakú váhu má tvrdenie, že všetci významný historici tak hovoria
s tou wikipediou nesúhlasíš? ... netvrdím, že na wikipedii je všetko pravda, ale to, čo som skopíroval, s tým by si mohol súhlasiť
tak s tým súhlasím .. komunisti slikvidovali dorbných remeselníkov .... hoci vytvorili nejaké remeselné družstvá
ale nesúhlasím s tým, že tvoj otec sa dožil pádu komunistov ...padol len socializmus, komunisti nám tu vládnu ďalej ... kdamkoľvek sa pozriem, všade je bývalý komunista
Odporúčame