Vládny posol viní Dobrovodských, Hlina chce, aby ho Radičová stiahla
Tiež si myslím, že ten Dobrovodský je na vine. Keby sa k susedom slušne správal, dával im jesť, občas nejaké to Euro keby im podaroval na pivko, keby im poupratoval na dvore, tak by žiadne spory nemali. A keď vidí, že sa tlačia štyridsiati v baráku, tak si mohol aspoň desiatich nasťahovať k sebe do domu. Ale on nie, hulvát bezcitný. Do basy s ním s rasistom a platiť by mal tým chudákom odškodné.
Otázka na záver. Ktorý splnomocnenec vlády pre rómsku komunitu niečo niekedy vyriešil?