tak vidím, čo chváliš ... z toho sa dá usúdiť, čo sa ti páči ... predpokladám, že nechváliš to, čo sa ti nepáči, to by bola ťažká psychická porucha :-)
tak vidím, čo chváliš ... z toho sa dá usúdiť, čo sa ti páči ... predpokladám, že nechváliš to, čo sa ti nepáči, to by bola ťažká psychická porucha :-)
akože nepíšem k téme? ... reagoval som na tvoj príspevok, v ktorom si vylúčil, že by komunista komunistovi chcel urobiť zle, no a ja tvrdím, že to vôbec nie je vylúčené .... už chápeš, čo som tým chcel povedať?
ak nie, daj vedieť, skúsim ti to vysvetliť ináč ... ja som trpezlivý :-D
súhlasím s tebou .... nechceme žiadne nevoľníctvo, to budeme radšej doma sedieť a poberať sociálku
len sa bojím, z čoho nám bude štát vyplácať tú sociálku, keď budeme všetci doma :.)
Ale poznám ľudí, ktorí vyšli z biednych pomerov a vďaka škole zistili, že sa dá žiť aj ináč. Ale bolo to v časoch, kedy mali učitelia rešpekt, kedy si ľudia vážili vzdelanie a vedeli, že vzdelanie im pomôže k lepšiemu životu.
To sa dnes už (až na výnimky) nenosí.
Učitelia sa môžu aj roztrhať, nasilu z nikoho neurobia slušného človeka.
Škola by mala.... ????
Myslíš, že v škole ho učili, ako "popriať" cirkusantovi, aby zdochol? Ani náhodou.
V škole ho môžu učiť koľko chcú slušnosť, ak je rodič blbec alebo ho vychováva ulica, tak z neho slušný človek nebude.
ani pravičiar ani modrák ... nemám potrebu byť členom nejakého stáda .... to potrebujete len vy neschopní samostne existovať a hlavne postarať sa o seba
a nemusíš sa ospravedlňovať, ty ma nemôžeš uraziť :-)
prečítal si môj príspevok celý? ... na konci je poznámka, že to žranie bolo myslené všeobecne, nie len s týmto prípadom ... takéto prípady len slúžili na to, aby mali dôvod potopiť jeden druhého
vidím, že máš problém chápať text ... to je u súmračníkov bežný jav :-)
hej ... došiel mi atrament ... :-)
ale úplne to stačilo, aby som trochu vyvážil jeho príspevok .... takto je to objektívnejšie :-)
tak buď niečo vieš a napíš to ... alebo sa vykašli na písanie ... prípadne si píš doma do pamätníčka a nestrápňuj sa na nete :-)
keď zistím, dám :-)
ale je mi jedno, či zabudneš alebo nie ... absolútne ma to netrápi :-)
neexistujú pravičiari ako som ja, lebo ja nie som pravičiar ... :-)
neviem, či sa tých odsúdených niekto zastáva, ja sa ich nezastávam, ak to naozaj urobili, tak mali zhniť v base ... ale ak je pravda, že tá lekárka bola v tom čase ďaleko, tak jej priznanie dostáva trhliny ... nechcem sa ani zastávať zlatej mládeže, mne by skôr vadilo, keby bol vrahom niekto iný a nebol by potrestaný
keby si vedel, ako sa komunisti medzi sebou žrali, tak by ti nepripadalo nereálne, že obvinili deti členov strany ... boj o fleky prebiehal aj za socializmu
tým nechcem povedať, že boli alebo neboli vinní .. to bola len taká všeobecná poznámka
mne sa tiež nepáči, že tam nebola aj druhá strana ... len neviem, či ich Hríb pozýval a oni neprišli .... alebo ich nepozval
a pamätám si, že obhajoba sa snažila, aby súd bral do úvahy nejaké dôkazy, ktoré by dokázali nevinu obžalovaných, ale súd to odmietol ... v tejto dikusii sa objavilo tiež viacej protirečivých zaručené pravdivých tvrdení ...
Odporúčame