Drahý, nemám nič proti sexu pred svadbou ..... ale 15 minut pred?!?
Drahý, nemám nič proti sexu pred svadbou ..... ale 15 minut pred?!?
krivdíš mu .... všimol si .... ako člen ľudových milícii bol pripravený strieľať do demonštrantov :-)
ty si sa len teraz zobudil? ... Matoviš poslušne plní pokyny? ... nevšimol si si, že Matovič, ak s niečim nesúhlasí, tak to jasne povie? ....
radšej spi ďalej a nepíš nezmysly, robíš hanbu rodine :-)))))
seat, ja by som sa zase divil, keby si pochopil, čo tými úryvkami chce povedať .... raz darmo, čo vy, rozumovo slabší, nedostanete polopate, tomu nerozumiete ... :-)
Pali je kamarát, on nás môže okrádať .... za to nám veľa nasľubuje
len mu nerozprávaj, aká je realita na Slovensku .. bránil by sa výjsť na svet :-)
buď tam bude Uhliarik alebo Fico ... no a Fico radšej nie :-)
mám taký dar doma .. včera sme oslávili 11.mesiac ... a už sa so mnou niekedy aj háda :-)
moja mama pochádza z kresťanskej rodiny .... mal som dvoch starších bratov, ktorí chodili na náboženstvo, najstarší mal aj birmovku, druhý mal sväté prijímanie .. mama bola učiteľka v materskj škole ... no a po roku 1970 po potlačení tzv. kontrarevolúcie dostala na výber ... buď prestanú chodiť na náboženstvo alebo poletí zo školstva ...
ale vidím ... len je v tom jeden rozdiel ... Žitňanská nevyčítala Smeru, že nariaďuje svojim poslancov, ako majú hlasovať ... preto som spomenul Kaliňákov výrok ...
okrem toho ... ja som nič netvrdil, ja som položil otázku ... vieš aký je v tom rozdiel? ... :-D
zdravím tých, čo mi dali mínusky k tomuto príspevku .... to je už fakt psychická nemoc, že som napísal, ako vypadali trabanty, ktoré používali spoje za komančov :-)
ty si normálne magor ... :-))))))))))
ty si robíš archív mojich príspevkov? ... jááááááááááááj ... ŠTB-ák ako vyšitý :-))))))))
mal som dnes ráno zlú náladu, ale ty si ma rozosmial :-)))))))
takže .... žiadny amok sa nekonal, to len tvoj chorý mozog vymyslel .... ja sa chodím na diskusie zabávať, nie rozčuľovať ...
tie upozornenia od viacerých diskutujúcich neboli rozhodujúce, po prvé to bola červená úderka a po druhé nedli žiadny argument
na rozdiel od vás som ja písal argumenty .... vyhľadaj si vo svojom archíve, kde som písal o charakteristických črtách pravicovej a ľavicovej politiky .... a ktoré z týchto čŕt majú fašistické strany ... kto nebol slepý, tak videl, že ľavicové
a ešte niečo ... ja na rozdiel viem zmeniť názor, keď mi niekto poskytne relevantné dôkazy .... ale to zatiaľ nikto nenapísal .. argument, že "všetci to hovoria", pre mňa nie je argument
amen :-)
pamätám si na tie trabanty .... na boku oranžový pás a na ňom nápis SPOJE
Ing. Biľak ( Ihla, nitka, gombík ) ... vyučený krajčír ...
Biľak vítal Japonskú delegáciu .... jedn Japonec sa mu predstavuje - Uši Misako ... a Biľak sa pýta - ako viete, že som krajčír?
ty si magor ... ja som nikdy nevravel, že som bol disident ... bol som bežný človek .... študoval som elektrotechniku, elektrika ma bavila, o politiku som sa zaujímal veľmi okrajovo ... len čo som sa musel učiť na predmetoch z "politiky" ... DMRH, PE, VK, MF ... no a keďže som patril k študentom s lepším prospechom a pracoval som aj ako vedecká študentská sila, niekto ma navrhol medzi študentov, ktorým bolo ponúknuté členstvo v strane ... okrem jedného sme odmietli .. ale nikto z toho nič nerobil ... nikto to nebral ako nejaký protest proti režimu ... ono to bolo len také nezáväzné
vôbec sa tu netvárim, že by som nejako škodil ...ale ani som socík nežral ... to len tebe sa zdá .... :-)
čo sa politiky týka, tak som sa zaujímal skôr o historické fakty ... druhá svetová vojna, medzivojnové obdobie... päťdesiate roky ... a hlavne som sa snažil zohnať informácie z druhej strany, nie len tie, čo nám ponúkali komunisti
ešteže si si priznal, že si bol len smiech???????????????? To ti niekto diktoval, alebo si sám vypotil túto vetu? :-D
vieš, čo je to amok? .... už si ani vygoogliť nevieš správne slová ... no nič ... hraj sa na vzdelaného a ďalej si mysli, že všetko, čo nájdeš na internete je pravda :-)
keby si mal mozog a vedel ním rozmýšľať, možno by si bol prekvapený, ako sa niektoré veci majú :-)
ako vie Kaliňák, že by žiadny poslanec nevolil Čentéša? ... žeby stranícka poslušnosť, proti ktorej tak SMER bojuje? :-)
The Show must go on :-)
aha ... napísať, že som blbec, je podľa teba pochvala? ... doma ti tak odmalička hovorili a ty si myslíš, že to je pochvala .... už som pochopil tvoje myšlienkové pochody ....
teraz ťa sklamem, nie je to pochvala :-D
a čo sa mňa týka, som maximálne pokojný, bavím sa na tebe :-)))
ja nemám vyvolených ... to len vy potrebujete svojich vodcov, ktorí budú za vás bojovať a vybojujú vám šťastnú budúcnosť :-)))))))
ja sa spolieham sám na seba :-)
ale pokojne mi nadávaj, keď ti to pomôže psychicky, ja sa na teba nehnevám :-)
sa ti nečudujem .... nikdy to nerobím pred zrkadlom, aby som sa aj ja sám nenaľakal :-)
Odporúčame