prečo mu nadávaš? ... veď on s tebou súhlasí a pochválil ťa ... :-D
prečo mu nadávaš? ... veď on s tebou súhlasí a pochválil ťa ... :-D
Prežije koalícia hlasovanie?
Prežila .... kto to skoro neprežil, je Fico & co. ... no a jeho "brainless" voliči :-D
určite je prezident v práve, alebo je to len tvoje želanie? :-)
už sa zmier s porážkou a neplač ako malé decko
dali ti rozkaz, aby si niečo robila? ... :-)))))))))
robíš aféru z ničoho .... ja sleduje, čo sa deje v politike, ale žiadnu výzvu som nezaregistroval
chceš vyrobiť nejakú kauzu? ... very funny :-D
aby ťa neroztrhlo od jedu ..... :-)
to by sa vám hodilo, aby sa nikto nemohol vyjadrovať k vašej zlodejine :-)
apropó ... môžeš mi vysvetliť, čo znamená to "Hi" na konci tvojich príspevkov? :-))))))
čo majú v rukách? ... netáraj, nič nemajú v rukách ... sudcovsko - prokurátorovsko - policajná mafia je veľmi silná .. a v spolupráci s politikmi a rôznymi finančníkmi nezničiteľná
a keď sa snažia urobiť poriadok, tak ich kritizujete
nevieš, ako by mali urobiť poriadok bez toho, aby nevymenili tých, čo nemajú na svojom mieste čo robiť?
Fico môže vykrikovať, on sa bojí ... ale prečo ty trepeš, to naozaj nechápem .... buď sa tiež bojíš, alebo si pííííííííííííííp :-))))))))))
čo nepovieš?... tak vodné dielo som podľa teba mohol prenajať, hoci ho nevlastním a teba som nemohol predať? ... to je ako možné? :-D
no jasnéééééééééééé ..... prenajal som Talianom vodné dielo .... a čakám, kedy mi zaplatia :-)))))))))
ešte by som mohol Talianom predať teba do otroctva .. tak teba by som im dal aj zadarmo, ale obávam sa, že by ťa nechceli :-D
...sú už nie sú? .... tak sú alebo nie sú? .... :-D
ale sú ..jeden sedí v Grassalkovichovom paláci ... ďalší sedia v parlamente v koaličných aj opozičných laviciach ... aj vo vláde sa nájdu ...
si rozčúlený, upokoj sa .... chápem, že si sklamaný .... Radičová nemá dôvod na demisiu ... teda aspoň v tejto chvíli :-)
magorko... prečítaj si túto vetu "Každý kto sa zúčastnil na vládnutí a vieme o jeho nekalých praktikách, by mal byť vylúčený z možnosti pokračovať." tisíckrát, možno ju pochopíš :-))))))))))
prípadne popros niekoho vo svojom okolí, aby ti ju vysvetlil, lebo vidím, že sám to nezvládaš ... :-)))))))))
ja som nič nedal Talianom do prenájmu .... čo to táraš ... zase sa zosmiešňuješ :-))))
zase si sa zosmienil ... baví ťa to?
Moravčíkova vláda v roku 2004? ... desať rokov hore - dole :-)
v roku 1994 sa Mečiar dostal k moci, vytvoril koalíciu so Slotom a Kelňom .... A.M.Húska vtedy vyhlásil, že víťaz berie všetko .... a veru aj zobrali všetko ... 8 rokov sme sa z toho spamätávali ... a keď sme sa dostali z najhoršieho, tak Fico zlízol smotanu .... ten Fico, ktorý sa v roku 1999 pokakal a ušiel do opozície
bože môj .... robíš sa blbým? :-)))))))
ona vyjadila svoj názor .. vyjadrila, akí ľudia by nemali byť v politike ... to nemá sústavou nič spoločné a ani s tým, kto by o tom rozhodoval ... máš problém chápať text
už si trápny s tým zlepencom ... Fico niečo vypotí a debili opakujú
anaJ nenapísala, kto je vylúčený z politiky, ale KTO BY MAL BYŤ vylúčený ... použila podmieňovací spôsob ... si schopný to pochopiť? :-))))
ty by si mal mať doživotný zákaz písania do diskusii ... robíš zo seba vola a rodine hanbu
prečo by v 1. prípade mala byť doživotne umiestnená v psychiatrickej liečbni? ... počul si už niečo o laktačnej psychóze? .. o popôrodnej depresii?
prečo sa vyjadruješ k veciam, o ktorých nemáš ani šajnu?
našťastie sa už zredukoval počet poisťovní ... a vzhľadom na to, že tu absolútne neexistuje konkurenčný boj medzi poisťovňami, tak by stačila jedna
pamätám sai, keď prišli na trh súkromné zdravotné poisťovne, tak ponúkali rôzne zľavy nad rámec zákona a tak sa snažili získať poistencov ... neskôr všetko zrušili a poskytujú len to, čo im ukladá zákon ... a niekedy ani to
vlády sa tu stále na niečo hrajú ,..... minulá sa hrala na ľavicovú :-)
počuj štatistik ...nikto nikdy nevravel, že žiadny vysokoškolák nevolil ľavicu ... kde si to nabral?
len štatistika hovorí, že na pravej strane je tých vysokoškolákov viac a na ľavej strane je viac s nižším vzdelaním alebo bez vzdelania
Matovič mal pred voľbami rozumné návrhy na riešenie problémov ... snaží sa tie nápady realizovať ... zo sedliackeho rozumu ba som si srandu nerobil
Matovič je tam možno jediný, kto sa správa podľa toho, čo hovorí ... bol by som veľmi rád, keby sa mu podarilo naplniť všetky body svojho programu ... len to asi neprejde, lebo mu budú brániť pokrytci v modrých aj červených farbách
Odporúčame