Ty kokos ... ta pobaviľ ši me :-))))
Čo je to elektrina?
Podľa tvojej teórie existuje to, čo už poznáme aj to, čo nepoznáme :-)
Logika jak sviňa ... :-)))))))
Ty kokos ... ta pobaviľ ši me :-))))
Čo je to elektrina?
Podľa tvojej teórie existuje to, čo už poznáme aj to, čo nepoznáme :-)
Logika jak sviňa ... :-)))))))
Som rád, že som nepočul tú debatu, asi by sa mi veľmi zvýšil krvný tlak ... nie som proti vytváraniu zisku, z vybratej sumy od poistencov majú nárok na isté percentá na svoju réžiu ... ak všetko neminú, je to ich zisk ... ale z balík na zdravotnú starostlivosť im nepatrí ani cent, tieto peniaze by mali ísť všetky do zdravotníctva
Ty máš v Španielsku bratov a sestry? :-)
Gréci si môžu diskutovať, koľko chcú, hlavne musia šetriť a makať .... a hlavne - ak sa niečo zmení, tak pre obyčajných ľudí skoro nič, iba sa vymenia svine pri korytách
ty si už aký pako ... veď NR SR je ústavodarný a zákonodarný orgán ... vyššia politika už neexistuje :-)
toto sa píše na stránke NR SR:
Národná rada Slovenskej republiky (ďalej len "národná rada") je jediným ústavodarným a zákonodarným orgánom Slovenskej republiky. Je orgánom štátnej moci a od jej primárneho postavenia v republike je odvodené postavenie ostatných štátnych orgánov.
Zase si zo seba urobil vola, len aby si mi oponoval ... rodina musí mať z teba radosť :-))))))))))
rozmýšľam, či sme sa nestretli na nejakej brigáde :-)
tiež som bol od 15. roku preč z domu ... internát stredná škola, internát vysoká škola ... tiež som brigádoval, aby som mal na štúdium "vďaka" môjmu "úžasnému" tatkovi ... nech sa v pekle škvarí .... ale na druhej strane hovorím, že čo som dokázal, dokázal som celkom sám .... a že som mal kapitalizmus už za socializmu ... našťastie na výške som mal prospechové štipendium a tiež som pracoval na katedre ako vedecká pomocná sila ... hodilo mi to 850 Kčs mesačne, čo boli na tú dobu slušné prachy
a čo sa týka toho odstrihnutia od matky ... veľa chalanov prišlo na internát na výške, dovtedy boli pri mame a mnohí to nezvládli .... nikto ich nekontroloval, tak si miesto študovania užívali .. nie že by som si aj ja neužíval, užívali si všetci, ale niektorí to prehnali a rýchlo skončili
Ťapákovci to vystihujú
Za socializmu letel jeden vtip - bola to definícia socializmu:
Socializmus je ako súlož impotenta s frigidnou ženou v klasickej polohe. Hore neschopnosť, dole nezáujem.
Tento vtip je aktuálny aj v súčasnej dobe.
Čo sa týka odborov, tak na Slovensku dosiahli dva veľké úspechy. Pomohli dostať sa Alojzovi Englišovi do vysokej politiky a Saktorovi do kresla primátora Banskej Bystrice.
Aj solidarita ľudí je pozoruhodná ... štrajkujú železničiari, ľudia na nich nadávajú, že sa nedostanú domov .. štrajkujú učitelia, ľudia im nadávajú, že nič nerobia a majú dlhé prázdniny, štrajkujú lekári, ľudia nadávajú, že aj tak si prídu na svoje vďaka úplatkom ... atď. atď, atď
s týmto sa nedá nesúhlasiť :-)
nemáš právnické vzdelanie ani pamäť ... JE MOŽNÉ, aby sa menili pravidlá behom hry ... a už sa to aj stalo na Slovensku ...
Ako bol zvolený prezident Schuster? .... volilo sa v parlamente, žiadny kandidát nezískal potrebný počet hlasov, tak sa zmenil zákon a prezident bol zvolený v priamych voľbách
To si už zažila ... iba že by si mala menej ako 12 rokov ... rozum by zodpovedal tomuto veku .... a to sa ešte obávam, že som urazil 12-ročných :-)))))))))))))
Tichý argumentoval, že podľa zákona o generálnej prokuratúre má všetky právomoci ako generálny prokurátor .. nie som právnik, ale pripadá mi to tak, že niekto dáva zákon o prokuratúre nad ústavu
Kdepak udelali soudruzi právnici chybu? :-)
mírnix možno, ale dírnix nie :-)
napíš na [email protected] a slušne sa spýtaj
ja sa nevysmievam, dotyčná sa vysmieva sama sebe ... ja sa na tých príspevkoch len zabávam, rozosmiali ma
predstav si, že by som ja niekomu napísal, že sa z niečoho tešil, ale nevie prečo, určite by to bral ako urážku :-)
Ja som rifle kupoval, kupoval som ich v Tuzexe, bony od babky pred Tuzexom :-) ... keď si už zabŕdla to tejto oblasti - mal som znamych, ktorí dostávali peniaze zo zahraničia a veľmi nadávali, že im ich komunisti zobrali a miesto nich im dali bony .... no a pootm prižmúrili oči, keď s nimi ľudia kšeftovali, čo zákony zakazovali ... žil som v tej dobe, pamätám si dosť
treba zadefinovať, čo sú vulgarizmy ... keď je niekto debil, tak mu napíšem, že je rozumovo slabšie vybavený .. :-)
to nie ... lebo nepísali len tí, čo rozumejú nejakej problematike, ale aj tí, čo si len myslia, že jej rozumejú :-)
ja mám pro strach udeláno ... taký nástenkový tender, predaj emisných kvôt a podobné kšefty, to boli zlodejiny ako vyšité ... v normálnych krajinách by za to niekto sedel .... v Číne by bol dokonca zastrelený .... no a v tomto Bazmekistane sa nám zlodeji rehlia do ksichtu
berú peniaze, ktoré povinne odvádzam štátu a ktoré by mohli byť lepšie využité ... a sprostý národ si nechá skákať po hlave :-)
.... a tiež nechápali, prečo??? .... to snáď nie .... za prvé nevím, co to je a za druhé mne to uráží :-))))))
Ja viem, čo sa stalo. Farmaceutické firmy zalobovali a majitelia portálu zrušili ten blog. Kazil im kšefty. Chlapi by prestali kupovať viagru, miesto nej by kupovali červené melóny.
Holt ..... farmaceutické firmy vedia lobovať lepšie ako poľnohospodári :-)
Stano, keď chceš mať istotu, že máš strechu nad hlavou, každý deň čo jesť, bezplatnú lekársku starostlivosť a si ochotný pre toto obetovať slobodu, mám pre teba jednoduchú radu .... spáchaj trestný čin, budeš v base a tam máš socializmus .... a dokonca tam ani nemusíš byť povinne zamestnaný ako za socializmu :-D
a páčilo sa mi to, že sa niekto vzoprel vtedajšiemu systému, len som absolútne nechápala, že prečo
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
... no buď slušný k niekomu, kto obhajuje zlodeja, podvodníka, ktorý mi ubližuje... a obhajuje ho len preto, že je do neho zamilovaný :-)
Odporúčame