Titulok beriem ako pochvalu pre Slovensko .... keby sme do tej čiernej diery hádzali peniaze donekonečna, stále by nemali dosť
Titulok beriem ako pochvalu pre Slovensko .... keby sme do tej čiernej diery hádzali peniaze donekonečna, stále by nemali dosť
paradoxide, ďakujem za ponuku, ale kradnuté nechcem ... chápem, že ľavičiari si takto bežne dokážu zaobstarať luxusné veci, vlastne som to nepriamo naznačil v mojich príspevkoch, ale ja chcem len to, na čo si zarobím
ale ináč som rád, že si potvrdil moje slová :-)))))))
kde si našla v mojom príspevku, že vo dne v noci myslím na Ficove hodinky? :-)
prepáč, ale aj ďalej si písala nezmysly .... priemerný plat na Slovensku je menej ako 800 Eur ... ak máš mierne podpriemerný, to za rok nezarobíš na 20000-ové hodinky ... tie nekúpené čižmy a dovolenka by to nazachránili, to by si dva roky nemohla nič kúpiť ... už chápeš, ako si pri obhajobe svojho idola prestrelila? ... :-)
no a čo sa ďalej týka tých hodiniek, to bolo myslené obrazne ... bolo to poukázanie na obrovské majetky politikov, netýkalo sa to len Fica .. v niektorom príspevku som ich aj pár vymenoval
Nedávno som počul vtip - bola to rada:
Nedoporučujem kupovať autá na "F" ... Ford, Fiat a Francúzske :-)
skús trochu rozmýšľať sa zistíš, že si napísal hlúposť
personálna agentúra neurčuje požiadavky na zamestnanca, tie si určuje firma, pre ktorú agentúra hľadá zamestnancov ... jesné to je z konca článku, kde agentúra vysvetlila rakušanom, že ich požiadavky na znalosť jazyka sú prehnané
personálej agentúre vyhovujú čo najnižšie požiadavky, lebo tak môže skôr nájsť vhodného kandidáta a zarobiť ... ALE nemôže posielať do firiem kandidátov, ktorí nespĺňajú požiadavky firmy ..... taká agentúra by rýchlo skrachovala
LENŽE .. niekde na území súčasného Maďarska by si vtedy našiel územie, kde mala väčšinu iná národnosť .... to mali vzniknúť nejaké ostrovy?
so záverom súhlasím ... je zbytošne polemizovať, či tu boli skôs slováci, alebo to boli slovania, alebo celkom niekto iný ..... hranice sú určené a hotovo ... fajka zhasla :-)
prišli o súvislé územia, kde žili Maďari - neprišli o územia, kde žili LEN Maďari ... také územie ani neexistovalo
ty nemáš žiadny mozog, keď takto reaguješ ... on len opísal súčasný a stav a vplyv nového zákonníka práce na trh práce ... on ten stav nezapríčinil
buď si neprečítal celý článok, alebo nie si schopný pochopiť, čo v ňom bolo napísané
to adresuj Dagovi :-)
nie že mi nadáva, ale ani tebe nedopraje krásny zážitok :-D
ja som nikdy nepísal, že mu ich závidím .... ani Počiatkovi ... ani Kaliňákovi .... ani iným ... ja by som len chcel vedieť, kde na to všetko nabrali ... a tým myslím všetkých ... od Mečiara až po posledného úradníčka
mnohí totiž majú majetky, na ktoré si nemohli zarobiť
nemám stádo .... možno sa ti to bude zdať čudné, že všetci nežijeme v stáde, ale je to tak
ale chápem ťa, celý život žiješ v stáde, nemal si sa kde dozvedieť, že všetci tak nežijú :-))))
neklam .. keď budeme voliť Fica, všetci budeme mať také hodinky :-)
...a objektívny zmizol ... zrejme mu 6-ročná vnučka poradila, aby sa zbytočne nehádal, že dôkazy sú jasne proti nemu :-)
nie je nad to mať múdru vnučku
paradoxide, to vieš, chudobná pravičiarka ... keby bola Smeráčka, nosila by handry od Gucciho a hodinky za 200000 Eur .... neprechádzala by sa v Bratislave, ale vyvaľovala by sa v Monaku na jachte :-)
anaJ, pre teba tá poznámka s Ficom tiež platila ... ja na rozdiel od teba nepíšem zamilované ódy na žiadneho politika :-)
Odporúčame