Tak toto ale vôbec, vôbec nebolo o mne.
To ste tým "tankom" trafili totálne mimo mňa. :D
Ale verím, že aj keď ste netrafili mňa, tak celkovo minúť niekoho je u nás takmer nemožné.
:D :D
Prajem príjemný slnečný dEň.
Tak toto ale vôbec, vôbec nebolo o mne.
To ste tým "tankom" trafili totálne mimo mňa. :D
Ale verím, že aj keď ste netrafili mňa, tak celkovo minúť niekoho je u nás takmer nemožné.
:D :D
Prajem príjemný slnečný dEň.
Stručne a jednoducho:
Výstavba/oprava štadiónov nie je investícia pre podporu športovania našich detí.
Viaceré zo spomínaných štadiónov sú súkromné - opakujem súkromné.
Ideme zo štátnych peňazí opravovať súkromné štadióny.
Investičné projekty pre podporu zamestnanosti sú dobrá vec, ale nech ľudia robia niečo užitočné pre seba respektíve ich detí - napríklad rekonštrukcia telocviční.
Je to taký problém priznať, že v tomto prípade vláda robí chybu?
Ako pozerám tak pozerám .... ale ani ja žiadneho nevidím.
Doteraz som o tom s nikým okrem očného lekára nehovoril, ale vidím, že v tomto prípade mi lekár určil diagnózu mojej "očnej" choroby presne.
Málo naivnosti a bezbrehej politickej oddanosti strane (to je jedno akej) a nedostatok viery v to, že náš svet urobia lepším politici.
Verte mi, že ťažko sa človeku žije s takouto zákernou chorobou!
Vážte si zdravie, priatelia, voliči.
:D
Súhlasím, ale prečo im nedať prácu pri oprave/stavbe telocviční v našich školách?
To by som fakt pochopil ako podporu pre športovanie našich detí.
Nikoho nechcem urážať, fakt. Prišlo mi to vtipné, že aj na tejto "krádeži" (stačí si zistiť, že viaceré spomínané štadióny už nie sú v rulách štátu) niekto dokáže vidieť pozitíva.
Mám rád pozitívne naladených ľudí.
Prajem príjemný deň.
Ďakujem za radu - fakt dobrá rada. Za volantom a pri čítaní diskusie NEPIŤ.
Vezmem si to k srdcu.
Ďakujem a prajem príjemný deň.
Smiešne je to, ako sa snažíte za každú cenu "vyviniť" stranu Smer z toho, že bola vo vláde s HZDS + SNS.
Za každú cenu, aj za cenu, že budete (neurazte sa prosím) smiešny.
Apropo:
Veľmi veľa krokov pánov zo Smeru je oveľa viac pravicových ako ľavicových. Sociálnosť a ľavicovosť páni zo Smeru len hrajú. Žiaľ len hrajú. Že im to divadlo žerie veľká časť populácie je dané jednak ich dobrým hereckým výkonom a tiež aj "nenárocným" obecentstvom.
Keby (opakujem keby) boli páni zo Smeru skutočnými socialistami a ľavičiarmi so všetkým dobrým čo k tomu patrí, tak by išli proti sebe (veľa z nich je veľmi bohatých) a proti "svojim kamarátom".
Skutočne sú aj takí, ktorí to pokladajú za poslanie. Poznám osobne.
Mne osobne vadí, že dokonca už aj v ich rodinách ich považujú za povalačov, ktorým sa nechce "poriadne" pracovať a zaobstarať pre svoju rodinu "poriadny" príjem. Toto sú veci, ktoré tých ľudí dosť vážne trápia.
Apropo: Hypotéku ani účet v potravinách so svojou vierou v "poslanie" nevyplatia - žiaľ.
Veľmi dobrý prípevok! Skutočne!
Aj keď mi je tých ľudí (voličov) úprimne ľúto (často sa jedná aj o slušných poctivých ľudí), skutočne sa nedá niekedy na nich už vecne, rozumne a slušne reagovať.
Nezostáva tak nič iné len popriať im D.O.B.R.Ú CH.U.Ť. ;-(
Vážený pane, bez urážky ale táto investícia vôbec, ale vôbec nie je o športovaní našich detí.
Prosím otvorte si oči.
Týmto krokom strana Smer spravila prúser. A poriadny. Teraz už nik nebude veriť, že v štáte nemáme peniaze na dôležité veci. Napríklad už len na cesty. Váda si týmto krokom poriadne n.a.s.r.a.l.a do úst.
Dobre píšete pán právnik2.
Ale skúste sebe aj mne odpovedať, ako negatívne ovplyvní vašu teóriu fakt, že by sa miesto štadiónov stavali/opravovali napríklad telocvične v školách pre naše deti?
Neviem ako Pravda, ale pravda je pre vás skutočne veľmi B.U.L.V.Á.R.N.A!
Mečiar bol pravičiar - tak asi preto tvorilo HZDS so Smerom prvú ficovu - sociálnu vládu.
Rozosmiali ste ma. Fakt ďakujem a prajem príjemný deň.
:D
To ale vôbec neznie špatne pán kovarud.
Ideme?
:D :D :D
OK, ale prvý plat, ktorý znížime bude váš.
Čo na to poviete?
Nuž nová doba pán joki1.
Nám stačilo z paše vyhnať kravy a hrali sme futbal.
Teraz prídu P.R.A.S.C.E na štadión a môže sa hrať ligový futbal.
:D :D :D
Ja len prepytujem slušne:
Pán minister a teraz ste komu zobrali peniaze?
Dôchodcom, invalidom a či... ?
Ľudia nebláznite, lebo ja tu kávu dnes asi nedopijem. :D
Čítam si tu diskusiu a fakt lepšie ako Silvestrovský program ... :D
... vaše zastrašovanie detí ....
:D :D :D
Som sa oblial kávou od smiechu. Vy ste pane asi dávno neboli v škole však?
Ale inak ďakujem, fakt som sa schuti zasmial. :D
Prajem príjemný deň.
Prečo pán matikár nechce pochopiť, že vláda si odsúhlasením výstavby štadiónov v očiach učiteľov a normálnych slušných ľudí poriadne n.a.s.r.a.l.a do úst.
Teraz už ťažko niekto uverí tomu, že niet peňazí na dôležité veci. Už len napríklad na cesty.
Odporúčame