"Pojdete do basy páni sudcovia ..."
Ja som to nepovedal!
:D
"Pojdete do basy páni sudcovia ..."
Ja som to nepovedal!
:D
Až na to, že páni sudcovia majú imunitu na všetky svoje rozhodnutia a nemôžu byť za ne postihovaný.
A toto ich nadprávo rezolútne doteraz obhajoval aj pán Harabin.
No možno zmení názor a vyberie sudcov, na ktorých sa to právo nebude vzťahovať. :D
Lasica a Satinský o športe ...
Čas: 9:05 - "JA BY SOM VÁS, VÁŽENÝ SÚDRUH DOCENT POČÚVAL AŽ DO RÁNA, ALE JA UŽ NAOZAJ NEVLÁDZEM! "
Nadčasové slová pána Satinského ... nadčasové.
A nové futbalové štadióny pre pár vyvolených ...
Sa nám s tými ISTOTAMI roztrhlo vrece :D.
A komu tím prospějete? Co?
Druhé straně?
:D
Médiá triafajú do Matice ako do terča.
"Kontrolní otázka:
Jestlipak víte soudruzi jakou má takovej samopal kadenci?
Nevíte co? Ha!
Tak já vam to tedy řeknu docela přesne:
Takovej samopal má kadenci RATATATATATTATATATA a někdy i vyšší!
:D
... to zas bude v alejích nablito ...
:D
Tí snáď už stratili posledné zvyšky zdravého rozumu.
V krajine ide všetko do s.r.a.č.i.e.k (prepáčte za výraz) a oni sa rozhodnú stavať futbalové štadióny!
Pokial dobre viem, tak žalobu na pozastavenie účinnosti zákona o zvýšení platov sestričiek na súd podali ľudia so Smeru.
Už sa konečne prestaňte vyhovárať na "modrých". Podajte na nich žalobu, odsúďte ich, dajte do väzenia a zhabte nakradnuté majetky. Verte, že vám zatlieskam ALE PREBOHA už sa prestaňte vyhovárať!
Tak skúste s takýmto argumentom predstúpiť pred zdravotné sestričky a povedať im, že na zvýšenie ich mizerných platov nie sú peniaze, ale je potrebné stavať štadióny a vy ste na to patrične hrdý.
... basketbalové ihrisko asi nie je dostatočne Široké, aby sa oň "vláda" zaujímala. :D
Hanba je to, že nám v nemocniciach zomierajú ľudia, ktorým by sa dalo pomôcť.
Hanba je to, že keď idem po našich cestách,tak ani neviem či idem po roli alebo po asfalte.
Hanba je to, že učitelia, zdr. sestričky a bežní pracujúci ľudia nedokážu zo svojich platov uživiť rodiny.
Hanba je to, že naši dôchodcovia nemajú peniaze na slušné dôstojné dožitie.
HANBA je to, že vždy ten, kto má kormidlo krajiny v rukách sa vždy vyhovára na krysy v podpalubí a stará sa len o "svoje" kšefty.
Nutno uznať, že aj keď pán Richtera nemusím .... má zmysel pre humor. :D
Boh stvoril človeka na svoj obraz - v tomto sa asi zhodneme, však?
Človek ako jediné Božie stvorenie má zmysle pre humor. Ja verím tomu, že aj táto naša črta je práve "obrazom" Stvoriteľa v nás - v ľuďoch.
Takéto "duchaplné" odpovede ako tu predvádzate som naposledy používal na ZŠ.
Prajem príjemný deň.
Ako viete, že ma držia na dištanc od vážnych vecí?
Možno by ste boli veľmi prekvapený s kým sa tu bavíte.
Ja som len zvedavý, čo ste takého svetaborbného vo svojom živote dakázal, keď sa BOHOROVNE správnate k ostatným?
Anonymita je super, však?
Ako vravím, nie každý je tak dokonalý ako vy, niekto sem tam urobí aj preklep.
Ale dúfam, že tak hlboko objektívny, rozumný a empatický človek ako vy to chápe.
Otvorte si oči, kúsok nad týmito reakciami.
...
teraz uz nemam chybu.
Cynik 24.02. 2013 18:14
Apropo, ja som netvrdil, źe je to o Vás. Ale trafená hus ...
Človek, ktorý nemá zmysel pre humor, nemôže rozhodovať o vážnych veciach.
Odporúčame