Nechodia a preto treba riešiť príčiny a nie následky.
Nechodia a preto treba riešiť príčiny a nie následky.
Stara ježibaba, ktorá skrze jednu tému parazituje na spoločnosťi už 30 rokov.
PS: Som proti interupciam, ale nikdy by má nenapadlo ich zakazovať.
Mýli sa vo viacerych veciach a to dosť v podstatných.
To mal Noe hibernacne komory?
Tabletky si dnes spapal?
Sakova Pellegrini Tomáš
Pretláčajú HLAS do popredia keďže im klesajú preferencie.
Caputova má o dva neuróny viac ako Remisova.
Po voľbách budú žiadať presný opak toho čo chcú teraz.
Že ich huba neboli.
Akú tretiu? Tam to vyzerá na permanentne očkovanie.
Mám. Neobchádzat protokoly pri experimentálnom lieku kvôli zisku.
Dodržiava sa to?
Konečne vyšiel s pravdou von. Klimahysteria je len o znížení spotreby a nie o znížení globálnej teploty. :)
Žilinská nie je anjel, ale s týmto rozhodnutím nemá nič spoločne.
Vyššia moc v pozadí. Tieto sudkyne len plnia príkazy (strach) a nie sú členmi mafie.
Komunalista si uvedomuje pozitíva CSSR, ale egoista ani náhodou.
https://uzitocna.pravda.sk/dochodky/clanok/6…
Tu mas hned vedla clanok o com je sucasne vedenie krajiny.
Skapte, lebo je potrebne nadzgat gagor anglosaskej elite.
Odporúčame