Svetlana Lysenko
pred 4 hodinami
Ďalší z milovníkov „ruského sveta“. Nech k nim príde, užite si naplno, dozviete sa o ich „mierumilovnosti“, tak prečo sú stále v Európskej únii?
Alex Prime
pred 4 hodinami
Fico je pos*atý hlupák
Oleg Bugaets
pred 5 hodinami
Hnida išla do štátov lízať si čižmy
Rtt
pred 6 hodinami
Zišli sa všetci 3 ruskí agenti: Trump, Orban a Fico.
Rtt
pred 6 hodinami , upravené autorom pred 6 hodinami
"Rusko však na to malo vážne bezpečnostné dôvody, keďže bolo v otázke rozširovania NATO dlhodobo zavádzané."
Prečo Rusko neprotestovalo proti vstupu Fínska do NATO?
Potrebuje len Ukrajinu.
Yaser Abutalebi
pred 6 hodinami
Prečo Slovensko a Maďarsko, ktoré tak podporujú ruskú politiku a vždy kritizujú Európsku úniu, zostávajú v EÚ? Bolo by lepšie, keby ste opustili EÚ a privítali ruský svet – korupcia, diktatúra, chudoba, prostitúcia.


