Velvyslanectvo v Moskve sú úplne zbytočne vyhodené peniaze veď Slovensko má menší počet obyvateľov ako Moskva t.j. s pohľadu veľkosti sme len pár štvrtí hlavného mesta Ruska. To že tam chodia súčasní predstavitelia hrôzovlády si robiť videjká a foto pre svojich voličov, na to nepotrebujeme veľvyslanectvo, to nás tam v pohode zastúpia na ma Marskom vevyslanectve

