A čo robia tvoja hrôzovláda pod vedením topolčianského magora a psychopatického kleptomana celý rok? Ja som si všimol že s len vyviňuje z obvinení spôsobom zmeny premlčacích lehôt a trestov, čím tvrdo potvrdzujú že s toho z čoho boli obvinení, ale nesúdení je realita ich skutky sa stali. Nik im nebráni aby bývalú prezidentku a vládu obvinili, ale do "basy" pôjdu až po odsúdení nepodmienečne. Takže ty píšeš, lrn o vnútorných komplexoch, ponížení a hlavne hneve a nenávisti.

