Uplne tomu rozumiem, ty uznávaš len argumenty, ktoré si si sám a slobodne osvojil, ostatné sú nulové.
Uplne tomu rozumiem, ty uznávaš len argumenty, ktoré si si sám a slobodne osvojil, ostatné sú nulové.
BOhužiaľ nemáš pravdu a nechápeš realitu. Pre ruského občana je navyššia hodnota hrdinstvo t.j. padnúť v boji, nie ekonomická úroveň života a sloboda sa nedá "žrať" tak na čo je to dobré. Rusko môže viesť vojnu aj 10-15 rokov, aspoň bude veľa hrdinov, ktorých môžu rodiny oslavovať. Obdoba je aj na Slovensku, keby ktokoľvek okrem Mečiara a Fica tak drasticky zdvihol dane tak by bola vzbura na vzbure takmer každodenne, takto im stačí lož že za to môžu predchádzajúce vlády samozrejm okrem 3x smeru. Slováci sa radi "obetujú" keď ide o ich kulty osobnosti t.j. politikov, ktorí ich akože obdivujú a ďakujú im a prstom ukazujú na triedneho nepriateľa.
Už Karel havlíček Borovský romatnický a nadšený obdivovateľ ruska pre cca 200 rokmi kde prežil vytriezvenie napísal:
„Dosvědčiti mohu, že Rusové s ostatními Slovany nikoli bratrsky, nýbrž nepoctivě a soběcky smýšlejí. To už jsou mi milejší Maďaři, kteří proti nám bojují otevřeně, než Rusové, přibližující se s jidášským polibkem, aby nás pak strčili do kapsy. Tito pánové počínají všude místo ruský říkati a psáti slovanský, aby pak místo slovanský zas také ruský říci mohli.“
Rusko používa stratégiu „rozdeľuj a panuj“. To je neakceptovateľné, demokratická spoločnosť má byť odolná. Rusko je hlavne hybridná hrozba a nanucuje EU nové normy a neostáva nič iné len s tým žiť. Dôležité je, ako predstavitelia jednotlivých štátu reagujú, ako rýchlo dokážu zistiť, čo sa stalo, kto za tým stojí a ako rýchlo sa dokážeme zotaviť. Tento druh vojny sa odohráva aj v mysliach ľudí. Rusko má imperializmus v DNA - celá jeho existencia sa točí okolo dobývania území a zotročovania iných národov.Preto je to krajina s najväčším územím na svete. Ukrajina už vyhrala najväčšiu bitku - bitku za nezávislosť a suverenitu. Putin chcel Ukrajinu pohltiť a rusifikovať, ale namiesto toho sa Ukrajina stala európskou.
Minister by mal rešpektovať a presadzovať zákon. Minister nie je nadriadený prokuratorom.
Tak choď naprávať ty, predaj čo máš a daruj Putinovi osobne.
Skús prechodne na zimu rusko, tam sú vraj lacné, ale k platom nie.
Jeden zamestnanec, môže byť npr. upratovacka na 2 hod. denne. Prečo práve zamestnanec by mal robiť prieskumy. Na to sú firmy a výsledky sa kupujú
smteľne vážne.
Uveril si lžiam a propagande, 12 rokov tu bol magor s Topolčian, teraz už je psychopatický revanšista a kleptoman rok a ty píšeš o politikoch, ktorých nenávidíš.
To by tam musel byť prezident a nie rezident tryskáč náhliková.
ani členovia vlady psychopatického kleptomana nie sú všetci slováci a aj tak si zvýšili cestovné náhrady o 5 000€.
Majiteľov bank a korporatnych spoločností je náročné, ale možné stretnúť a majú konkrétne meno a investované vlastné peniaze/majetok o ktorý pri zlom vedení prídu t.j. aj zodpovednosť. Štat je povazovaný za fiktívnu pravnickú osobu len v oblasti súkromného práva.
Magorovi s Topoľčian a aj tebe je úplne jedno či novinár má, alebo nemá čokoľvek vyštudovane. Veď tkzv. alternatívne weby nemajú žiadne požiadavky na vzdelanie prispievateľov. Je to len snaha o cenzúru a nenavistné útoky na novinárov, ktorí netrpia kultom osobnosti voči tomuto psychpatickému kleptomanovi.
Nejak sa ťažko zavzdušňuješ, veľké písmena reprezentujú veľkých nešťastníkov a obuchov, vulgarizmi slabú schopnosť myslieť a rozumieť.Raj na Slovensku už bol volalo sa to totalitná socialistická oplotená spoločnosť to bol ten raj pre teba a tebe podobných. Skrachoval a je na smiech a smetisku dejín. Ty s tým nič nespravíš. Skončil si blaboloc a zavadzajko.
práve si predviedol manipulaciu a demagógiu v príspevku.
Spoločnosť JPX s.r.o. od roku 2016
Chabenecká 3
B. Bystrica
IČO: 50 543 105
Zamestnanci sa v obchodnom registri, ani vo fin. dtate neuvádzajú.Vymyslel si si. Aj keby nema zamestnancou, ale spolupracujúce firmy a živnostníkov nerobí všetko sám. Poznamka pri tržbách čo nič nekazuje je čislo 79 256 (rok 2023) nie 84 300
je hneď zavistlivé ach jaj. Ak má byť niekomu hanba tak vám, buď ste so slabou schopnosťou, rozumieť textu, súvislostiam, alebo len primitívny klamár. Podsúvať, že je to len jeden človek na všetko, ktorého ani netreba brať vážne. To sú dôsledky tkzv. vysokej školy života a tkzv. zdravého rozumu. Proletarske závistlivé lži
EU nič také nikdy nepovedala, je to lož. Eurostat vydáva ročenku, najdi si ju a prečítaj si hodnoty ty 24 miliard. Sú to len bludy a táranie magora s Topolčian a jeho podskoka Kamenického.
Ty sa len vyviňuješ, vďaka svojmu volebnému rozhodnutiu. Fica budeš donekonečna ospravedlňovať.
Poriadok nič nezmení. Poriadok je len slovo. Zdravotníctvo musí byť ekonomicky donútené. To sa mimoriadne nepáči zadarmistom Tarajú o vlastnom zdraví, ale celoživotne si naň pripíjajú koncentrovaný alkohol a potom dobré lieky a zdravotné služby zadarmo dajte mi. Zdravotníctvo sú ľudia zo slovensku mentalitou a životnými hodnotami. To je nezmeniteľné. Poriadok t.j.eknomicka rovnovaha a sluzby v rámci finnančných možností je na Slovensku nemožné, neralizovateľné. V iných štatoch sú ľudia z inou naturou a životnými hodnotami.
Takže minimalne do roku 1986 t.j. 18 rokov žil denno denne v Topoľčanoch. Do 6 rokov žil v Hrušovanoch, Pravdepodobne v domácnosti jeho starých rodičov a preto je aj birmovaný lebo starí rodičia chceli, nie Fico, ten chcel 1988 vstúpiť do KSS, jeho osobné rozhodnutie.
Odporúčame