Ja som štát nikdy osobne nestretol, je to len nálepka na kolektív za nič osobne nezodpovedných štatnych úradnikov, ktorí pod hrozbami exexúcí a prepadnutia majetku mi proti mojej vôli beru peniaze ( pre mňa osobne je to krádež, ja im platiť nechcem) a používajú ich spôsobom s ktorým nesúhlasím
Ty ekenomickí proletarsky primitív.

