Ako sa z veľkých a ukrivdených podporovateľov referenda organizovaného ficom stali je zarytý odporcovia. Už ste zabudli na čapicové protesty, protipandemické, proti prezidentke? Veľmi rýchlo. Tak si tu teraz bohužiaľ užívame lúzovládu hrôzy alebo hrôzovládu lúzy. Kam nás vedie? Tam kde komunisti od roku 1948 k zabezpečeniu najzákladnejších potrieb, všeobecného nedostatku a chudobe. Neviem čo bolo odpornejšie či 1. májové pochody na oslavu komunistickej lúzy, alebo oslava boľševického prevratu syfilitikom ulianovom, alebo súčasné dúhové pochody.

