je to len zástupná a trapná téme. Majú svojich prekrúžkovancov cez SNS a tým majú väčšinu. Kľudne nech odvolávajú a odvolajú. Opozíciu to nepoškodí. Podpredseda NRSR je len formálna funkcia z dôvodu, že aj opozícia získala milión+ hlasov voličov. Za dva roky môže byť referendum o predčasných voľbách a možno pred voľbami začnú komunisti a gardisti ponúkať, že zvolia na posledný mesiac kohokoľvek za podpredsedníka. Súčasná koalícia ukazuje, že rozumejú len gaunerstvu, násiliu a vydieraniu, podobne ako npr. Hitler a Putin, alebo Al Kajdá , Hamas Ustupujú len vtedy ak sa už nedá inak. Súčasná koalícia ak sa ocitne v opozícií ukázala čo na ňu skutočne platí. Slušnosť, dohody, morálka, spolupúráca to sú pre nich len táraniny a tak aj konajú.


