Samochvála je odporná, ako píšeš Sláva mysliacim, ale zabudol si dodať tak ako ty.
Samochvála je odporná, ako píšeš Sláva mysliacim, ale zabudol si dodať tak ako ty.
A čapicové úpchody, protipandemické pochody a hecovanie davu v Nitre aby skandoval, že prezidentka je...., facka mokrou rukou, rež a rúbaj do krve po Šimečkovej kotrbe to bol ohňostroj lásky k blížnemu a ukážka tolerancie. Už konečne zmlkni fašisticko-gardistický farizej, pokrytec a sociálny koristník. Byť tolerantní a zmierlíví voči bývalým komunistom bola najväčši dejinná chyba na Slovensku. Modlite a ďakujte Havlovi, že ste neboli znárodnení a deportovaní do ruskej tajgy a tundry a tam ste si mohli budovať ten váš odporný socializmus.
rezident tryskáč náhliková, čo sa preklamal do úradu za podržtašku a ospravedlňovateľa psychopatického kleptomana fica a jeho hrôzovlády je muž, ktorý stratil, alebo nikdy nemal sexuálnu orientáciu a celé jeho verejné vystupovanie je tvrdé a odporné farizejstvo, pretvárka a faloš. Tak už konečne vieš čo a kto je to libdart.
Povinnosťou každej armády je chrániť vzdušný priestor štátu, je to jej vlastenecká povinnosť. Armáda nemyslí ako vaša názorová skupina, že imperialistická ruská armáda sú vaši bratia a by ste ich vítali a oni vás strieľali a bombardovali a nakoniec by ste tvrdili, že to bola len drobná nepresnosť. Fantickosť slovákov imperiálnym ruskom je úplne rovnaká ako bola fascinácia nemcov hitlerom. Žiadny vzlet na obranu vlasti je dôležitý, nepriateľ testuje pripravenosť, ak sú stíhačky vo vzduchu, vidí to, tak sa pekne otočí a letí do vlastného vzdušného priestory. V poľskom by bol zostrelený, musel by sa katapultovať a následné by bol v zajatí a väzení.
Takže si na dobrej ceste, stačí počkať a zaradíš sa do generácie zomretých a tvoje skvelé bludné názory pochovajú s tebou. Zabúdaš a nechceš si pripustiť, že od roku 1989 jedine vďaka názorom, ktoré tu prezentuješ a volíš strany ako KSS, SDĽ, HZDS a Smer odišlo zo Slovenska cca 600 000 mladých ľudí a ich deti sa samozrejme nerodia na Slovensku. Nová generácie hlboko opovrhuje tvojím socialistickým Slovenskom, kde sme boli za uväznení za plotom v socialistickej ZOO a ty si sa cítil dobre.
Ty osobne si občan druhej triedy, lebo si zakomplexovaný a neschopný. Presťahuj sa do Rakúska, aby si údajne nemal horší tovar ty prašivec.
Súkromné obchodné spoločnosti sa môžu len s veľkým opovrhnutím usmievať nad tvojimi socialistickými nápadmi. Veď ty zverejni koľko máš dlžob a koľkokrát ťa oklamali, okradli a podviedli.
O státisíce bytov a domov okradli po roku 1948 komunisti znárodňovacími dekrétami a až do roku 2005 sa postkomunisti zubami nechtami bránili ich vráte na iu. Ľudia prišli o byty? To myslíš npr. sudr. Počiatka, ktorý právnymi podvodmi oberal o byty dôchdocov? Kiska nikoho nenútil si brať úvery na flákačský život a dovolenky.
Keby boli rovnaký zákon prijali za Matoviča mal by si opačný názor.
A proletárski socialisti - komunisti a národní socialisti - gardisti to sú nejakí vyvolení ľudia keď nie sú obmedzení, alebo odmietaš sám sebe uznať, že aj ty si obmedzený, ako všetci ľudia?
Skús dávať rok 1/2 platu 2-3 bezdomovcom, možno sa upijú, ale kradnúť budú ďalej.
Šimečka sa psychpatickému kleptomanovi ficovi nevyhrážal. Fico sa vyhrážal Šimečkovi, známe je npr. Rež a rúbaj do krve po Šimečkovej kotrbe, alebo facka mokrou rukov....
atd.
Štát = za nič osobne nezodpovedný štátny úradník v čo najväčšom počte. Všetci čo túžia po štátnom vlastníctve majú možnosť svoje osobné výplaty posielať starostovi/primátorovi a rovnako prepísať majetky na obec/mesto. Tí im budú najlepšie spravovať ich osobný majetok.
A menšina ekonomicky aktívnych sa trvale každoročne zmenšuje. Talentovaní, kreatívni a nadaní mladí ľudia odchádzajú študovať do zahraničia a ich rozhodnutie, či sa vrátiť medzi svojich rovesníkov je väčšinovo negatívna, ostávajú žiť a zakladajú si rodiny v zahraničí. Ich rovesníci často myslením socialisti, proletárski, alebo národní ich nelákajú. Rovnako ich neláka prispievať starej generácií dôchodcov budovateľov a doživotných obhajcov socialistického spôsobu života npr. kto nekradne okráda rodinu a vybavovať všetko cez známych, známych a dalších známych. Krajinu treba premenovať na Zlodejsko.
A aký bol dav podľa teba na čapicových a protipandemických protestoch za Matovičovej a Hegrovej vlády? To boli múdri nesfanatizovaní, uvedomelí, čo nám tu navolili hrôzovládu vládu psychopatických kleptomanov a rezidenta tryskáč náhlikovú.
Žiadne pochybenie súdov nebolo, Kováčik sa opakovane odvolával a odsúdila ho najvyšší súdna inštancia. To že sa dnes hľadá ten správny pro smerácky súdny senát nik nepochybuje. Zvolil si si psychopatických kleptomanov tak ich ďalej obhajuj, všetci zlodeji doživotne tvrdia, že oni nič neukradli, nezobrali úplatok a nič za to nevybavili. Kováčik a ty nie si výnimka.
Vzťah Slovákov k zdraviu je taký slovenský, hlavne pripíjajú na zdravie, potom zožerú čo sa dá a keď si vlastným životným štýlom zničia zdravie, tak dobré lieky zadarmo dajte mi, keď sa kus preliečia opäť pripíjam na zdravie a žeriem ako prasiatko. Také je pre slováka zdravie prvoradé.
Nemocnice zrušiť nemusíme, ani v maskáčoch nemusíme chodiť. Prvoradá úloha štátu je obranyschopnosť, ale to mnohí abslutne nechápu. Vojnu máme ihneď za hranicou vo Vyšnom Nemeckom, alebo si myslíš, že ruské vojká rozdávajú na ukrajine cukríky?
Platíš mizerne málo (4%) , hlavne platí tvoj zamestnávateľ, ktorý s toho nič nemá. Kde sú peniaze? Správny názov pre štát kde žijeme je "Zlodejsko" pod vedením súčasnej krutovlády psychopatických kleptomanov. Tam sú tvoje a nielen tvoje peniaze.
Choroba socialistických myslí, zoštátniť. Nik ti nebráni odvzdávať svoju osobnú výplatu/ previesť celý majetok starostovi, alebo primátorovi podľa toho kde bývaš, veď on najlepšie vie použiť tvoje peniaze v tvoj prospech.
Odporúčame