Oslavy 80. výročia SNP v Banskej Bystrici. Kompletný program, mapy, dopravné obmedzenia a záchytné parkoviská
Súčasné "oslavy " SNP je v podstate oslava sovietizácie Slovenska, tak si to cca 50% obyvateľstva predstavuje, tak im klamali od detstva v školách. Jednoducho ak vychovám dieťa v maštaki s kravičkou, sliepkami , barancami a kozou, mašťaľný smrad je preňho vôňa domova. Rovnaké je to aj zo SNP. Mečiar, Gašprovič, Ľupták, Fico, Blaha....atd. ako politici v každej vete podsúvajú sovietizáciu Slovenska - socializmus. Druhá polovica národa si naštudovala historické reáli. Tieto dva názory sú nezmieriteľné a prekáranie nemá zmysel. Armáda ide tam kde im politici cez generálov zavelia. V prípade SNP je to o to odpornejšie, že povstanie organizovala Slovenská armáda pod velením Goliana, Viesta, Žingora...atd. Sovietsky velitelia zakladali na Slovensku teroristické bunky, aby pripravili pôdu pre sovietsku armádu, čo sa aj naplnilo. Dnes má súčasná Slovenská armáda pochodovať na oslavu ruských imperialistov, kolonizátorov a uzirpátorov Slovenského územia. Socialisti sú nadšení.