To je isté, že to tak bude do konca volebného obdobia, ale potom sa to zase otočí a šetriť sa bude na tkzv. narodniarov, rusofiloch ako npr. matica slovenská, opitých ľudovkároch, nenažratých odborároch a daľších pricuntnutých smerohlas tiež podnikateľoch a keď tu budeš "kvíkať" tak budem môcť napísať, že ako to budúca vláda dore robí, keď tak kvičíš.

