V prevo triednej reštaurácií 1. cenovej skupiny v Hlavnom meste so servisom, prípitkom, aperitívom.....atd. obed pre jedného určite nestojí 24 euro. Je to úplne rovnaké ako hlas podobný Ficovi, proste veríte tomu čomu chcete veriť a budete to do nekonečna obhajovať.

