Hrôzovláda psychopatických kleptomanov korumpuje, berie provízie, uplátky, všimné od prvého dňa nástupu do úradu. Je to jediná činnosť, ktorú ovládajú na 110%.
Hrôzovláda psychopatických kleptomanov korumpuje, berie provízie, uplátky, všimné od prvého dňa nástupu do úradu. Je to jediná činnosť, ktorú ovládajú na 110%.
Voliči za svoju hrôzovládu psychopatických kleptomanov aj dušu dajú, veď súdruh predseda na devíne za 400 000 € vyhlásil že buduje hrádzu proti liberalizmu a to je pre voličov to najdôležitejšie s toho žijú 24 hod. / 7 dní/ celé volebné obdobie. Vtedy majú plný blahobyt.
Ficovoliči, Prelegríni voliči, Danko, Harabin a Uhrík voliči, povinne znárodniť, za znárodnédé peniaze im vydať dlhopisy, postaviť unimobunkové bývanie s názvom zlodejsko a súčasná hrôzovláda psychopatických kleptomanov vám môže každodenne rozprávať táranie, ktoré tak milujete. Keď však príde splatnosť dlhopisov nevyhovárajte sa na budúcu vládu, priamo pýtať vyplatiť od vašich volebných obľúbecov korupčníkov a zlodejov. Tak dokážete, že vaše volebné rozhodnutie je vážne aj cez váš osobný majetok.
Podvodníci a zlodeji sedeli v basách, takže aj súdruh Gustáv Hnusák, ktorý chcel zo Slovenska 16. zväzovú republiku ZSSR bol zločinec, zlodej a podvodník, lebo sedel takmer 10 rokov v base. Vysoká úroveň školstva bola podľa teba možno na učňovke, kde ste sa kedy to bolo možné spíjali a oslavovali. Na zdravotníctvo si buď mal zámych súdruhov, alebo si platil úplatky a všimné. Tvoje spomienky sú spomienky vymytého mozgu komunistickou propagandou a nikdy nekončiacimi lžami.
Ktorí, vyvraždili, utýrali a zničili viac ako 100 000 000 nevinných ľudí, hlavne rusov. Ty si zlatí ospevovateľ vlastných bývalých socialistických výhod a privilégií. Najväčšia chyba bola že sme vyhrali dve prvé miesta v nežnosti. Takí ako ty mali byť znárodnení a deportoaní za kolaboráciu a vlastizradu do ruskej tajgy a tundry a z vážho koristnícky a úplatkársky získaného majetku mali byť odsškondené 100- tisíce rodín, ktoré váš zlatý režim väznil, týral a zabíjal. Ty zlatý darebák, špinavec a koristník.
Ty ani nevieš posúdiť realitu, buď si ju "sums" nežil, alebo si bol vyvolená hviezdička, pionier, zväzák a komunista. Ty budeš vždy klamať, zavádzať, korumpovať a podvádzať, odpad lživej spoločnosti proletárskych a národných socialistov. Prašiví bolševici a gardisti. Ty objektívna realita.
Komunosta syfilitik Ulianov a následníci vymysleli bludy, skézy fázy komunizmu. Jeden z výmyslov bol aj socializmus, potom rozvinutí socializmus a potom ranné štádium komunizmu a potom komunizmus. Mali totálnu moc, ktorú si vyvraždili v období 1948-1960, keď zdochol ten odporný vrah Džungašvili, tak začal boľševik tárať o kulte osobnosti na ktorí boli zavraždené a utýrané milony rusov a ostatných národov, kde táto celosvetová pliaga prišla. To že sa štát nevolal Československá komunistická republika bol len následok že Rusko sa nevolal Zväz komunistický republík, ale socialistických. Takže tebe sa dejepis neoplatí študovať, ty sa vieš len memeorovať bludy a samozrejme do smrti nikdy nebudeš a ani nie si schopný chápať dejinné súvislosti, socialistický prašivec.
Vy a vaša názorová skupina ste žili v nejakom inom socializme, alebo vaši rodičia patrili k vyššie postaveným komunistom, ŠTB-kom, ĽM k príslušnikom ČSLA, alebo VB. Mali výhody, ktoré na väčšinu neplatili. Kvalitné školstvo? Memorovanie zjazdových dokumentov, miesto vzdelávanie povinná detská otrocká práca zber, zemiekov a ďalších plodín podľa regionov od 2. triedy ZDŠ - po VŠ t.j. do 25 rokov. Memorovanie celoživotne nepoužiteľných vedomostí, demagogický propagandistický a lživý dejepis, občianska náuka, uzko vybratá literatúra....atd. Na západe sa to údajne skvelé vzdelanie vôbec neuzávalo až na Karlovu univerzitu, ale museli sa spraviť nostrifikačné skúšky. Zdravotníctvo len pre vyvolených, známy známych a tých známych známi. Inak bez úplatku do nemocnice nechoď, trvalá korupcia a úplatky ktoré pretrvali dodnes, kultúra hlavnbe insitná ľudová, dychová, lepšie boli na tom populárna hudba. architektúra socialistický brutalizmus, obrazy robotníci a roľníci daľší nepoužiteľný odpad.
Dovolania, odvolania, právoplatne odsúdených sú v každom právnom systéme a trestnom práve. Len žiadny právny systém neumožňuje na dobu posúdenia odvolania a dovolania prepúšťať právoplatne odsúdených. Aj černák si dal žiadosť o prepustenie z výkonu trestu po 20 rokoch a nik ho neprepustil. To že ty osobne máš husiu kožu z Lipšica a ťažké nervy svedčí len o tom ako si nenávistne zameraný proti právnemu systému, ktorý odsúdil 40 korupčníkov, úplatkárov a zlodejov a samozrejme ich nekorunovaného kráľa Kováčika.
Poslanec z kotlebovskej kandidátky Tomáš Taraba (42), ktorý sa prezentuje ako kresťanský politik, zverejnil fotografiu dcéry prezidentky Zuzany Čaputovej (48). Len 17-ročná mladistvá Emma sa tak na jeho profile stala terčom nenávistných reakcií jeho fanúšikov, ktorých pravidelne zásobuje kritikou prezidentky často založenej na polopravdách. Do pár minút reagovala aj polícia, ktorá to označila za jasný príklad šikany a prezidentka, ktorú Taraba doslova rozzúril.
Ak ti niečo vyhovuje tak je to v súlade zo zákonom, ale ak kráľa korupčníkov a úplatkárov postupne odsúdi 17 sudcov, tak to je zneužívanie práva. No čo už zo proletárskym dezolé, ktorý stratil sebaúctu a opakuje ako papagáj smeráckohlasácke táračky a lži.
A kedy bol pán naposledy na koncerte, alebo v divadle. Tým koncertom nemyslím miestu húkajúcu kapelu a divadlom miestnych ochotníkov.
TáraBa tvrdí, že je niečo za čiarov? On sám je už roky za čiarou, najskôr v gardistickej ĽSNS, potom nadáva a uráža maloletej slečne Čaputovej a v súčasnosti je členom hrôzovlády psychopatických kleptomanov, čo ešte môže byť horšie a cez čiaru. Ľudia jeho typu by mali byť na obojku a vo zvieracej kazajke.
To nie sú somariny, ale reálne výsledky tebou demokraticky volenej hrôzovlády psychopatických kleptomanov na čele streleným ficom.
Každý človek ma jediný motív a to je zabezpečiť si živobytie a lepšie životné podmienky. Nikdy nebude akýsi noví socialistickí človek, ktorí údajne bude tak uvedomelí, že si bude brať podľa svojich skromných potrieb. Z recyklácie sa neberú milionové zisky, ale zisky na prevádzku a udržanie celého systému. Ty chodíš do práce zadarmo? Prečo potom chceš, aby správcovia a majitelia podnikov chodili zadarmo. Zisk nie je a nebude osobná výplaty. To čo dostávaš ty.
HLboký a neodstrániteľný problém je že ty si doživotne pletieš národnú hrdosť a patricionizmus so socialistickým internacionalizmom a fašistickým gardizmom. Ty a tvoja názorová skupina sú odporní vlastizradcovia a zapredanci, psychopati, čo rozkrádajú korumpujú a vyberajú úplatky. Že im to treba dokázať. Načo? Štátne služby, diaľnice, železnice, nemocnice, ambulancie, štátna správa, súdy, prokuratúra, polícia to sú jasné reality, ktoré potvrdzujú že sú to katastrofálni vlastizradní darebáci. Peniaze na zjazdy SNS? Nechválili si snáď príspevky z daní na svoju podporu, nechválili si bez daní cestovné náhrady. Prišiel si o zdravý ekonomický rozum a uvažovanie.
Cintula bol proletár t.j. rovnaký ako 99% voličov Smeru, Hlasu, SNS, Republiky, ĽSNS, Vlasti.....atd.
Vyučrný maliar, baník, SBS-kár. Pisateľ insitných kníh ktoré si samovydával. Obdivovateľ totalitných a polovojenských organizácií Slovenskí branci. S intelektuálmi niekdy nemal nič spoločné rovnako ako PS tvrdila, že za atentátom v teplárni je katolícka cirkev, pritom vrah bol obdivovateľ nacismu a tvrdý militantný ateista.
Nech sa páči ukážka slušnosti a zdvorilosti:
Pokračovanie:
Na záver známe "lásky a tolerancie plné videa z mítingov Fica a spoločníkov.
eď hecoval Fico, Blaha.....atd. sa blahosklonne usmievali tak to bolo v poriadku. Veľmi dobre sú známe dve videá kde hecujú. Bláha na vyjadrenie na mítingu v Nitre, kde mal zazkázané sa vyjadrovať o prezidentke tak hecoval vulgárne dav. Žiadny Šimečka, ani žiadny predseda opozičnej strany nenesie abslutne žiadnu zodpovednosť, za protestujúcich, je to sväté demokratické právo občnov. To že sa Fico a spoločníci boja davu je pochopiteľné. Tak ako oni demokraticky zvíťazili, tak opozícia má demokratické právo hlboko opovrhovať súčasnou hrôzovládou psychopatických kleptomanov, vysmievať sa im, ironizovať ich a mať voči nim zosmiešňujúce , ponižujúce a dehonestujúce poznámky. Nech si púšťajú rečičky svojho kolegu Gašpara, ktorý povedal:" Ja sa ani nečudujem ľuďom, že potrebujú vypustiť trochu pary", alebo Bláha: Snáď si môžem dovoliť občas nejaké expresívne označenie politika- prezidentky". Pokračovanie
Odporúčame